Emily réz fülbevaló festett fazettált jádéval

Pici csigás fülbevaló, ami elég visszafogott a mindennapos viselésre, mégis egy kis huncutságot kölcsönöz viselőjének. Réz ékszerdróto...

kézműves termék, készítette: Mirea
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: réz, ékszerdrót, jáde, ásvány
technika: ékszerkészítés, fémmegmunkálás

Emily réz fülbevaló festett fazettált jádéval

Emily réz fülbevaló festett fazettált jádéval leírása

Pici csigás fülbevaló, ami elég visszafogott a mindennapos viselésre, mégis egy kis huncutságot kölcsönöz viselőjének.

Réz ékszerdrótot használtam a forma meghajlítására, amit királykék festett fazettált jádéval egészítettem ki. Antikoltam, majd políroztam.

A fülbevaló teljes hossza akasztóval együtt 4,4 cm.

Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Emily réz fülbevaló festett fazettált jádéval jellemzői

kézműves termék, készítette: Mirea
anyag/összetevő

színek

termékkód
3491307

feltöltve
2019. augusztus 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Emily réz fülbevaló festett fazettált jádéval szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 565 Ft 795 Ft

Emily réz fülbevaló festett fazettált jádéval alkotója: Mirea

Mirea
Üdvözöllek a boltomban!

Mindig is fontos volt számomra a kreativitásom kifejezése, hogy valami szépet alkossak. Így az ékszereim is szívvel-lélekkel készülnek.

A drótékszerekben találtam meg azt az alkotói szabadságot, amit mindig is kerestem. Egy ötlet annyira képlékeny akár az ékszerdrót. Munka közben folyamatosan változik az előre elképzelt minta, alakítgatok rajta, hogy minél szebb legyen a végeredmény.
Időnként kikacsintok más ékszerkészítési technikák felé is, mint például az üveglencsés ékszerek, vagy a kelta mintákban csomózott bőr szálak. A kelta motívumok nagy inspiráció forrás számomra, amiket a drótékszerekben is szeretnék megjeleníteni.

Ékszereimet főként vörösrézből készítem, ritkábban ezüstözött drótból.Szívesen egészítem ki munkáimat ásványokkal és üveg gyöngyökkel.

A vörösréz színe idővel változik, patinásodik és még szebb lesz. Kérlek víztől tartsd távol.

A csomagokat buborékos borítékban, karton dobozkákban ajánlottan elsőbbségiként adom fel.
Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám. Kellemes nézelődést!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: