Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu
Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu
Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu
Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu
Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu Ezüst krokodil csat - ruha & divat - hajdísz & hajcsat - hajcsat & hajtű - Meska.hu
Ezüst színű szalagból készítettem virágot, melynek közepén ezüst színű gyöngy van. Krokodil csatra rögzítettem. Kettő virág díszíti a csatot. Mérete: 7cm
Összetevők

szalag, gyöngy, krokodil csat


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

mindenmás


Jellemző
ruha & divat, hajdísz & hajcsat, hajcsat & hajtű, krokodilcsat

Színek

ezüst


Termékkód

4405337

Személyes átvétel Szekszárd területén, előzetes egyeztetés alapján lehetséges.
A szállítás költsége a mindenkori postai díjszabás szerint lesz kiszámolva. A szállítási díjba beleszámolom a csomagolási költséget is. Némely esetben csakis ajánlottan, postán maradóra tudom a szállítást megoldani,a termék sérülésmentes célba érése miatt.
Részletes szállítási feltételek a termékkép alatti szállítási infó oldalon található!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Tolna megye)
0 Ft 0 Ft
Postán maradó (előre utalással)
800 Ft 1 000 Ft

Készítette

CsillAlkot

CsillAlkot

Kamzashi technikával dolgozom szívvel lélekkel, nagy-nagy szeretettel!

5 (25)

CsillAlkot boltja  ›

Róla mondták

“Egyszerűen és gyorsan folyt le az adás-vétel. Minden a megbeszéltek szerint alakult. Az esküvőmre választottam a mályva csatot, éppen ilyen kiegészítőt kerestem. Igazán mutatós, különleges darab.”

Sonkadomb

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.