" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó. Szereted az antik, vagy shabby chic stílust? Akkor Neked készült ez a tömör ny...

kézműves termék, készítette: DavesWorkshop
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: nyírfa
technika: famegmunkálás, festett tárgyak

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó leírása

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó. Szereted az antik, vagy shabby chic stílust? Akkor Neked készült ez a tömör nyírfából készült antikolt hatású mécses tartó, mely méltó dísze lehet az otthonodnak és egy szimpla hétköznapot is színesebbé, meghittebbé varázsolhat.

A terméket krétafestékkel antikoltam, majd lakkal tettem ellenállóvá. A mécsestartó alján szilikon tappancsok kaptak helyet, hogy biztosan álljon a helyén.

A 4db mécses természetesen jár hozzá :)

Anyaga: tömör nyírfa

Méretei:

Hosszúsága: kb. 285 mm
Szélessége: kb. 75mm
Anyag vastagsága: kb. 30mm

A terméket magam készítettem.

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó jellemzői

kézműves termék, készítette: DavesWorkshop
anyag/összetevő

színek

termékkód
3650444

feltöltve
2020. február 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 300 Ft 2 300 Ft

" La portacandelina azzurro" - tömör nyírfa mécsestartó alkotója: DavesWorkshop

DavesWorkshop
Üdvözöllek!

Szeretem a fát, mindig is szerettem. Szeretem a tapintását, érezni az illatát, amely a megmunkálás folyamatainak során kicsit mindig más és más. A pillanat, amikor elkészül valami, legyen az bármi, minden alkalommal ugyan olyan boldogsággal tölt el, mint egykoron az első. Hiszem, hogy egy termék elsősorban nem attól jó és értékes, hogy teljesen makulátlan, hanem attól, hogy érezni rajta mindazt az érzést, ami a készítőjét átjárta, mikor azt létrehozta. Minden termékemet magam készítem, a kérgezéstől kezdve a végő kézi csiszoláson át a felület kezelésig. Sosem használok sablont, sőt, még mérőszalagot is ritkán, hagyom, hogy a fa mutassa meg, mi készülhet belőle és hinni szeretném, hogy ez érződik is a termékeimen...ha igen, akkor nem dolgoztam hiába.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: