Késő nyár varrott hernyóselyem kép

100% hernyóselyem (pongé 5), varrott, fényfestéssel készült selyemkép, 23x33 cm

kézműves termék, készítette: KatkaSilk
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: hernyóselyem, pamut
technika: selyemfestés, varrás

Késő nyár varrott hernyóselyem kép

Késő nyár varrott hernyóselyem kép leírása

100% hernyóselyem (pongé 5), varrott, fényfestéssel készült selyemkép, 23x33 cm

Késő nyár varrott hernyóselyem kép jellemzői

kézműves termék, készítette: KatkaSilk
anyag/összetevő

termékkód
3497631

feltöltve
2019. augusztus 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Késő nyár varrott hernyóselyem kép szállítása

A termékek kiszállításánál igyekszem több lehetőséget megadni, hogy megfeleljen az igényeidnek. A szállítási idő 2 és 10 munkanap között várható a feladást követően. Feladáskor kapsz tőlem egy e-mailt a csomag adataival, hogy követni tudd, hol tart épp a csomagod. A csomagolás ára be van építve a szállítási költségekbe. Lehetőség van személyes átvételre is, ilyenkor nincs szállítási, csomgolási díj, és velem is tudsz személyesen találkozni, beszélgetni. Ha személyes átvételt szeretnél, kérlek jelezd megrendeléskor, hogy meg tudjunk beszélni a pontos helyszínt (Bp. I. ker.). Ha postai, vagy csomagküldő szolgáltatást kéred gondosan ellenőrizd a csomagot, mielőtt átveszed. Ha a csomag részben megrongálódott, azonnal tégy panaszt a postásnál, szállítónál. Ha panasz nélkül elfogadod a sérült szállítmányt, később nagyon nehéz további követelések érvényesítése.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
FOXPOST automatába utánvéttel 1 050 Ft 1 050 Ft
FOXPOST házhozszállítás előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
FOXPOST automatába előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft
FOXPOST házhozszállítás utánvéttel 1 600 Ft 1 600 Ft

Késő nyár varrott hernyóselyem kép alkotója: KatkaSilk

KatkaSilk
Szenvedélyem a selyemfestés. Így esett, hogy a sok elajándékozott, hordott, használt selyemcsoda mellett egyre több selyem várja, hogy kényeztesse új gazdáját. Mert a selyem nem luxus, az a luxus, ha nem hordod, nem használod ki előnyeit: finom selymes, puha bőrödnek, természetes.
100% hernyóselmet használok alapanyagnak, különféle vastagságúakat, a minták egyediek, én tervezem őket, kézzel festem.
Álmaim, vágyaim, gondolataim öltenek testet selymeimben. Szeretném, ha műveim másoknak is olyan örömet okoznának, amekkora örömmel festem őket.
Nem mellékesen egy 18 hónapos kisfiú anyukája vagyok, ő és az apukája az én szeretett kis családom. Sokszor ők inspirálnak, vagy ők segítenek abban, hogy foglalkozhassak ezzel a szenvedélyemmel is. Így kerek a világom, színes és boldog az univerzumom.
Pár meglévő selyem alkotással szeretnék bemutatkozni itt, a Meskán, de ha bármi megtetszik nektek, és szeretnétek belőle egy még személyre szabottabb kiegészítőt, képet, írjatok, én szívesen megfestem nektek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: