Süthető gyurmából készítettem ezt az igazán különleges, extravagáns fülbevalót, Mérete : 6 cm, akasztó nélkül Ha egyedi elképzelésed v...

kézműves termék, készítette: PannicraftHandmade
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyurma, fémalkatrész
technika: ékszerkészítés, gyurma

Kék csíkos háromszög fölbevaló

Kék csíkos háromszög fölbevaló leírása

Süthető gyurmából készítettem ezt az igazán különleges, extravagáns fülbevalót,
Mérete : 6 cm, akasztó nélkül

Ha egyedi elképzelésed van, vagy más színösszeállítást szeretnél, írj bátran, szívesen elkészítem neked!

VÁSÁRLÁS:

Ha kiválasztottad a terméket, amit meg szeretnél vásárolni, kérlek tedd a virtuális kosaradba, és kövesd a Meska utasításait.
Ezután kapsz egy értesítő levelet, melyben megtalálod a bankszámla számot illetve az e-mail címem.Utalás esetén a jóváírását követő 1-2 munkanapon belül postázok. A postaköltség mindig az érvényes postai díjszabás szerint alakul. Személyes átvételre is van lehetőség, Komlón.

SZÁLLÍTÁS:

- Az ékszereket minden esetben ajánlott levélként, biztonságos csomagolásban küldöm. Választhatod az ELSŐBBSÉGIT is, hogy minél előbb megérkezzen.

- 10000,- Ft. feletti vásárlása esetén a POSTÁT ÉN ÁLLOM!

Kék csíkos háromszög fölbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: PannicraftHandmade
anyag/összetevő

színek

termékkód
3653375

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kék csíkos háromszög fölbevaló szállítása

Termékeimet az utalás jóváírását követő 1-2 munkanapon belül postázom.
Buborékos borítékban, AJÁNLVA és /vagy/ ELSŐBBSÉGIVEL, hogy minden épségben és minél előbb megérkezzen! A postaköltség mindig az érvényes postai díjszabás szerint alakul.
Személyes átvételre Komlón, megegyezés szerint Pécsen van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 580 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 670 Ft

Kék csíkos háromszög fölbevaló alkotója: PannicraftHandmade

PannicraftHandmade
Sziasztok!
Idén már nyolcadik éve, hogy beleszerettem a süthető gyurmába :) Eleinte csak ékszereket készítettem, mára már bögrék, kanalak, müzlis tálak, ékszeres dobozok és még sok más kincs is van a repertoáromban.
Minden ékszerem kézzel készül, egyedi, nincs két teljesen egyforma. Maximalista ember vagyok, addig dolgozom egy-egy darabon amíg tökéletes nem lesz. Így készülnek sok-sok óra munkával, tervezéssel, javítgatással az ékszereim, melyek mindegyike egy darab belőlem.
Kizárólag kiváló minőségű gyurmával dolgozom. A gyurma ékszerek elég jól viselik a strapát ,azonban vékonyabb, illetve a kiálló részek sérülékenyek lehetnek. Ezért szükséges, hogy viselőjük kellően óvják az ékszerüket.
A gyurmával díszített evőeszközök, bögrék tisztítása kézzel ajánlott, a bögrék mikrózhatóak!
Nézelődjetek kedvetekre!
Szívesen teljesítek megrendeléseket is, ha van valami amire vágytok, örömmel részt veszek annak megvalósításában. Köszönöm a figyelmeteket!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: