Sok oldalúan használható kis táska. Lehet váll, vagy övtáska. Kellemes őszi hangulatot idéz a rozsda vörös gyapjúba belenemezelt selyem...

kézműves termék, készítette: Borinemez
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjú, cipzár, selyem
technika: nemezelés, zsugorka

Őszi hangulat

Őszi hangulat leírása

Sok oldalúan használható kis táska. Lehet váll, vagy övtáska. Kellemes őszi hangulatot idéz a rozsda vörös gyapjúba belenemezelt selyem anyag. Cipzárral záródik, csomóval állíthatod a hosszát. Méretei: 22X18 cm pánt 140cm

Őszi hangulat jellemzői

kézműves termék, készítette: Borinemez
anyag/összetevő

technika

termékkód
3500401

feltöltve
2019. augusztus 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Őszi hangulat szállítása

Garanciát a termékeimre három hónapig vállalok.
Postaköltség futárral 1500 Ft (5 kg-ig), a feladástól számítva másnapra megérkezik . Budapesten személyesen átvételre van lehetőség. Postán maradandóval pl.: kisebb sálak kitűzők 750 Ft körül kerülnek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 000 Ft 2 000 Ft
Gls Futárszolgálat 1 500 Ft 1 500 Ft

Őszi hangulat alkotója: Borinemez

Borinemez
A nemezelés és öt gyermekem bűvöletében élek. A magyar népi motívumokhoz,hagyományokhoz vonzódom,ha tudom bele csempészem az alkotásaimba. Vizes nemezeléssel készítem az alkotásaimat,a tűnemezelést díszítésre, apró részletek felrakására használom izgalmasabbá teszem vele a nemezeimet.Jelenleg a különböző anyagok összedolgozása foglalkoztat nuno technika.Szeretem a lágy puha anyagokat, ahogy a kezem között formálódnak ,alakulnak az elképzelésem szerint.

Több termék estén a valós postaköltséget kalkulálom ki, ami általában kevesebb,mint az automatikus válaszlevélben feltüntetett díj.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: