Saját alkotás. Feszítettvászonra festett, csak ecsethasználatával készült olajfestmény, mérete 70x50 cm szignózva, és dátumozva van. Ke...

képzőművész termék, készítette: Kiliart
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vászon, olajfesték
technika: festészet, festett tárgyak

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Nőiakt tanulmány

Nőiakt tanulmány leírása

Saját alkotás. Feszítettvászonra festett, csak ecsethasználatával készült olajfestmény, mérete 70x50 cm szignózva, és dátumozva van. Keret nélkül, akasztóval ellátva postázom. Csomagból egyenesen a falra aksztható, mivel a oldalai is le vannak festve.

Nőiakt tanulmány jellemzői

képzőművész termék, készítette: Kiliart
anyag/összetevő

termékkód
3676358

feltöltve
2020. március 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nőiakt tanulmány szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 590 Ft 1 290 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 3 000 Ft

Nőiakt tanulmány alkotója: Kiliart

Kiliart
Bemutatkozás:

Kardos Ilona vagyok 1964 március 12.-én születtem a hódmezővásárhelyi tanyavilágban. Innen ered a természet szeretete és tisztelete, amelyet igyekszem vissza adni a festészetemben az alkotásaimban. A rajz mindig is része volt az életemnek, ez már kora gyermekkoromban is megmutatkozott, rajzolni tudtam mindenhol és mindennel, pl. pálcával vagy éppen az ujjammal a porba miközben a libákat legeltettem, elszenesedett fadarabbal a tanyánk falára (édesanyám nagy örömére), cserép darabbal, mészdarabbal egyszóval a rajzeszközök kimeríthetetlen tárháza volt fellelhető tanyánk udvarában. Iskolás éveimben aztán megnyílt előttem a színek világa, megkaptam életem első színes ceruzáit és teljesen üres tiszta lapú fűzettjeimet, keserű tapasztalat volt számomra, hogy bármily csábító is a kockás füzetbe nem szabad rajzolni, sem az olvasó könyvbe és festeni is csak azt szabad amit a tanító feladatként ki ad. A nyári szünetek viszont csodásan teltek hiszen kedvemre alkothattam a megmaradt üres lapokon. Az életem viszont teljesen másként alakult, követve az elfogadott sémát családomlett, négy gyönyörű és nagyszerű gyermekem. Az ő felnevelésüknek szenteltem majdnem minden időmet, persze a rajz és a festészet az megmaradt mint meghatározó hobbi csak kicsit másként mint most. Fontos része maradt az életemnek és igyekeztem fejleszteni a tudásomat. Autodidakta módon fejlesztettem a rajztudásomat elsősorban a gyermekeimről készült portré fotók, és a természet (fák, virágok, tájrészletek, termések, stb...) másolásával. Később nagyszerű könyvek jelentek meg, amelyek lépésről lépésre mutatták be hogyan lehet élethű rajzokat készíteni, ezekből is nagyon sokat tanultam. Majd az intern egy teljesen új lehetőséget nyitott meg előttem, nagyon sok videót találtam a festészet és a rajz témakörében a YouTube-on. Így 2017 nyarán komolyan meg fogalmazódott bennem hogy ez az én utam és hogy nekem ezzel komolyabban is foglalkoznom kell. Először a virágok festése ragadott meg amelyeket egylendület technikával festettem. Csodálatos rózsák, margaréták és egyéb virágok születtek, de hamar rájöttem, hogy ez nekem nem elég. Ezt követően kezdtem el a tájképeket festeni, és itt megint rájöttem hogy komoly hiányosságaim vannak. Tovább keresve rá találtam egy online festő kurzusra ahol nem csak a festést, mint mechanizmust mutatják be, hanem komoly anyagismeretet, és művészet történetet is oktatnak. Ezt követően 2017 novemberében meg kaptam az első online tananyagot amely elindított ezen az úton, jelenlegi párom és gyermekeim biztatására. Bár még mindig autodidakta módon, de már egy online tanár vezetésével tanulok tovább folyamatosan. Eddig tájkép és csendélet festést tanultam, most kezdtem el az emberábrázolás és portréfestést tanulni. Festészetemre jellemző a realizmus, de nem zárkózom el más művészeti irányzatoktól sem. Szívesen kipróbálok új irányzatokat is. Az első képeim még hagyományos iskolai temperával készültek, ezt követte az akrilfesték, majd 2018 augusztusában kipróbáltam az olajfestéket és ez szerem lett első ecsetvonásra. Ma már csak a modern expresszív képeket festem akrillal minden más festményem olajjal készül. A képeimmel különleges viszonyom van, megfesteni imádom őket, de megtartásukhoz már nem ragaszkodom, számomra elég egy fotó ami meg marad róla. 2018 októberének elején volt egy kisebb kiállításom az egyik helyi olvasókörben, ahol a helyi közösség mellett egy festőművész is felfigyelt a képeimre és fel ajánlotta a segítségét és a személyes konzultációs lehetőségét. Képeimen igyekszem vissza adni azt a hangulatot amely az alföld oly jellegzetes, olykor magányos tanyáit átjárja. Csendéleteimen a mindennapos tárgyakat, növényeket próbálom bemutatni. Bár még kezdő vagyok de kitartóan tanulok hogy minél hitelesebben tudjam bemutatni az általam ábrázolni kívánt dolgokat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek