Hajfonatkorong Viking motívummal (barna bőrből)

Hajfonatkorong Viking motívummal barna bőrből, díszdobozban! A hajfonatkorong női viselet a fiatal magyar lányok és férjes asszonyok ...

kézműves termék, készítette: MogorLeather
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr
technika: bőrművesség

Hajfonatkorong Viking motívummal (barna bőrből)

Hajfonatkorong Viking motívummal (barna bőrből) leírása

Hajfonatkorong Viking motívummal barna bőrből, díszdobozban!

A hajfonatkorong női viselet a fiatal magyar lányok és férjes asszonyok varkocsba, hajfonatba fonták a hajukat.
Eme praktikus hajdíszt ami rendkívül jól tartja a fonatot 2,5 és egy 3mm vastag, 7cm átmérőjű hordó festett növényi cserzésű marhabőrből készítem. A motívum kézi felrajtolása után, metszés és poncolás technikáját alkalmazzuk a bőrön. A szélét négyesfonás (gömbölyű fonás) díszíti.
Bármilyen hajtípusra, hosszra, vastagságra bátran merem ajánlani. A raszta hajat is remekül megtartja!
Ha tetszik a korong és más motívummal, színnel képzeled el csak írj bátran! Nézz csak szét a boltunkban, lehet megleled a számodra tetsző ékszert!

Hajfonatkorong Viking motívummal (barna bőrből) jellemzői

kézműves termék, készítette: MogorLeather
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3501482

feltöltve
2019. augusztus 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hajfonatkorong Viking motívummal (barna bőrből) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Hajfonatkorong Viking motívummal (barna bőrből) alkotója: MogorLeather

MogorLeather
Tóth Rajmund vagyok, gyerkőcként Hun legendákon nőttem fel. Elvarázsolt az a fajta világlátás, természetközelség, állatokkal való bánásmód, íjászat és a saját kezünk által való alkotás. S már ezek a gondolatok a feledés homályába vesztek, egészen addig míg közelebbi kapcsolatba nem kerültem a kézművességgel és azon belül is a bőrmívességgel, de csak 2003-ban sikerült behatóbban megismerkedni eme gyönyörű mesterség rejtelmeivel. Még ezután is az utam kerestem, de az egyik vásár alkalmával hallottam beszélni Varga Sándort (csallóközi lovasíjász) az íjról. S akkor éreztem, kinyílt ama ösvény ami eddig rejtve volt előttem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: