Cuki felhőcske esőcseppekkel. Őszre és télre remek viselet. Filcből készült. A medál 6x7 cm A nyaklánc hossza 40 cm

kézműves termék, készítette: Kcsi
anyaga: filc, gyöngy, cérna, pamutzsinór, kapocs
technika: ékszerkészítés, varrás

Esőfelhő filc nyaklánc

Esőfelhő filc nyaklánc leírása

Cuki felhőcske esőcseppekkel. Őszre és télre remek viselet.

Filcből készült.
A medál 6x7 cm
A nyaklánc hossza 40 cm

Esőfelhő filc nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Kcsi

színek

típus
fizikai

termékkód
3872078

feltöltve
2020. október 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Esőfelhő filc nyaklánc szállítása

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FONTOS:
Sok nyaklánchoz az van írva, hogy választható a hossza. Mindenkinek máshogy kényelmes viselni a nyakláncot, ezért ahol lehetséges rábízom a vásárlóra hogyan szeretné. Ez azt jelenti, hogy a kívánt méretre vágom a zsinórt és utána teszem fel a kapcsot rá vagy kérhető állítható zsinór is hozzájuk.

Az ékszereket pufi borítékban adom fel.
6 hónap garanciát vállalok, ebben az időben az elromlott terméket javítom. Cserélni azért nem tudom, mert mind egyedi darab.

Személyes átvételre a 17. kerületben a központban és a 18. kerület bizonyos részein van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 400 Ft 600 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 900 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 1 100 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft

Esőfelhő filc nyaklánc alkotója: Kcsi

Kcsi
10 éves korom óta alkotok valamit, akkor még csak díszeket a családnak. 16 évesen kezdtem ékszereket készíteni, egyszerű, könnyen elkészíthető darabokat. Ahogy telt az idő, egyre több technikát ismertem meg és alkalmaztam. Készítek ékszert sodronyból, gyöngyökből, tollakból, üvegből, műanyagból, gyurmából, láncból. Szoktam gyöngyöt fűzni amikor időm engedi. Most a legújabb szenvedélyem a fonál, amit sokféleképp használok: magában, gyöngyökkel kombinálva, horgolva. Az ékszereim nagyon jellemzőek rám: színesek, egyediek, olykor feltűnőek.
Nagyon szeretem az egyszerűséget az ékszerekben. Az egyszerű, letisztult ékszerek illenek sok ruhadarabhoz, könnyen kombibálhatók.
Sokszor használok állati, növényi motívumot a gyurma ékszereknél. Általában ha kiszemelek valamit, legyen az fonal, vagy egy gyöngy, akkor keresgélek mi illik hozzá és összekombinálom. Ebben sokszor kisfiam is segít, aki nagyon lelkesen turkál a gyöngyös kosaramban..
Nem szoktam ugyanabból kettőt készíteni, ha mégis akkor valami eltérő biztosan van a két ékszer közt, tehát mégsem ugyanaz. Abban hiszek hogy az ékszer is olyan mint az ember, egyedi, megismételhetetlen. Épp ezért biztosan mindenki megtalálja a magához illőt az ékszereim közt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek