Vastag puha fonalból horgoltam, hosszított méretű pulcsi, átmeneti, őszi, tavaszi időkre, de még téli korcsolyázós pulóvernek is elképz...

kézműves termék, készítette: doka53
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fonal , fagomb
technika: horgolás, varrás

Kislány hosszú pulcsi

Kislány hosszú pulcsi leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Vastag puha fonalból horgoltam, hosszított méretű pulcsi, átmeneti, őszi, tavaszi időkre, de még téli korcsolyázós pulóvernek is elképzelhető.

Nagyon helyes ruhadarab kislányoknak.

40 dkg fonal szükséges az elkészítéshez.

Kislány hosszú pulcsi jellemzői

kézműves termék, készítette: doka53
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3507181

feltöltve
2019. augusztus 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kislány hosszú pulcsi szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 800 Ft 700 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 000 Ft 1 100 Ft

Kislány hosszú pulcsi alkotója: doka53

doka53
Sok szeretettel üdvözöllek az oldalamon. Imádom a kéz alkotását. Annál szebbet elképzelni sem tudok, amikor egy Isten adta emberi kéz közül kikerül egy szép alkotás. Már gyerekkoromban,volt részem ebből a sajátos szépségből, a Nagymamám, Édesanyám, igencsak sok szép értékes kézi munkát alkottak. Innen a varázslat ............. Imádok mindenféle hímzést, írásos varrást, gobelinezést. Nagyon sok bekeretezett igényes gobelin képem van. A mostani őrület a kötés , de még inkább a horgolás, amit imádok csinálni, a sok szép minőségi színes fonal igencsak el tud varázsolni.Gondolom itt a Meskán megtalálom azokat a testvér lelkeket akik tudják értékelni a kézi alkotásokat. Alapjában most horgolt termékeket szeretnék a szíves vásárlók figyelmében ajánlani, és igen nagy örömöt jelent nekem akár negatív - akár pozitív véleményük.
Ez lennék én így dióhéjban doka53

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: