Hajcsat natúr hüllő-nyomott bőrből Howlit gyöngyökkel (franciacsat)

Egyedi hajcsat hüllő nyomott 2,5 mm natúr marhabőrből! Az egyediség a formájából fakad a stanckés közel 100 éves. Egy öreg ház padlásán...

kézműves termék, készítette: MogorLeather
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, franciacsatalap, díszszegecs
technika: bőrművesség

Hajcsat natúr hüllő-nyomott bőrből Howlit gyöngyökkel (franciacsat)

Hajcsat natúr hüllő-nyomott bőrből Howlit gyöngyökkel (franciacsat) leírása

Egyedi hajcsat hüllő nyomott 2,5 mm natúr marhabőrből! Az egyediség a formájából fakad a stanckés közel 100 éves. Egy öreg ház padlásán várta, hogy újra munkába állhasson :).
A hajdíszt 4 db pirosra festett howlit gyöngy ékesíti.
A francia csat alap 9 cm hosszú! Kérem a megrendelést ennek a méretnek a befogadóképesség tudatában tegyék. Köszönöm!

Hajcsat natúr hüllő-nyomott bőrből Howlit gyöngyökkel (franciacsat) jellemzői

kézműves termék, készítette: MogorLeather
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3511910

feltöltve
2019. augusztus 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hajcsat natúr hüllő-nyomott bőrből Howlit gyöngyökkel (franciacsat) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft

Hajcsat natúr hüllő-nyomott bőrből Howlit gyöngyökkel (franciacsat) alkotója: MogorLeather

MogorLeather
Tóth Rajmund vagyok, gyerkőcként Hun legendákon nőttem fel. Elvarázsolt az a fajta világlátás, természetközelség, állatokkal való bánásmód, íjászat és a saját kezünk által való alkotás. S már ezek a gondolatok a feledés homályába vesztek, egészen addig míg közelebbi kapcsolatba nem kerültem a kézművességgel és azon belül is a bőrmívességgel, de csak 2003-ban sikerült behatóbban megismerkedni eme gyönyörű mesterség rejtelmeivel. Még ezután is az utam kerestem, de az egyik vásár alkalmával hallottam beszélni Varga Sándort (csallóközi lovasíjász) az íjról. S akkor éreztem, kinyílt ama ösvény ami eddig rejtve volt előttem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: