Krémes habjával és harmónikus illatával igazi luxus élményben részesít! Magas kakaóvaj tartalmú, rózsageránium illóolajjal készült, gaz...

kézműves termék, készítette: NatuRea
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: lsd.leírás
technika: szappankészítés

Kakaóvajas szappan

Kakaóvajas szappan leírása

Krémes habjával és harmónikus illatával igazi luxus élményben részesít!
Magas kakaóvaj tartalmú, rózsageránium illóolajjal készült, gazdagon ápoló pálmaolajmentes szappan!
Személyes kedvencem:-)

Összetevők: szappanosított kakaóvaj, kókuszvaj, olíva olaj, ricinus olaj, rózsaszín agyag, rózsageránium illóolaj

Kakaóvajas szappan jellemzői

kézműves termék, készítette: NatuRea
anyag/összetevő

színek

termékkód
3513042

feltöltve
2019. augusztus 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kakaóvajas szappan szállítása

A szállítás költsége csak tájékoztató jellegű! A pontos postaköltséget válaszlevelem tartalmazza, mely az aktuális postai díjszabásnak megfelelően a küldemény súlya alapján történik.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 505 Ft 1 505 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 905 Ft 1 905 Ft
Postapont 1 320 Ft 1 320 Ft
Csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Kakaóvajas szappan alkotója: NatuRea

NatuRea
Andreának hívnak, a Bükk lábánál, Miskolcon élek. Lélekgyógyász és életmód tréner vagyok. Végzek energetikai kezeléseket és előző élet terápiát is, de én csak segítőnek hívom magam.
Apai nagyanyámtól örököltem a gyógynövények ismeretét és szeretetét. Kb.10 évvel ezelőtt kezdtem el kozmetikumokkal, illóolajokkal foglalkozni. Lelkes környezet védő és gyógyszer ellenes vagyok!
Számomra nagyon fontos, hogy egy kozmetikum ne csak tetszetős és kellemesen illatos legyen, hanem testi-lelki bajokat is kezeljen. A termékeim 100%-ban organikusak, tehát nem tartalmaznak szintetikus összetevőket, ezekből is igyekszem a legjobb, lehetőleg bio minőséget beszerezni, pld. a kecsketej és házi kecsketejpor egyik kedves ismerősöm öko-bio gazdaságából származik.
Remélem, amikor kezedbe veszed a termékeimet ugyan azt a harmóniát és szeretetet fogod érezni, mint amilyennel én készítettem őket.

A megrendelt termékek Miskolcon előzetes egyeztetés alapján személyesen is átvehetők.
Július 1-től sajnos a méretei miatt levélszekrény útján nem kézbesíthető postai küldeményt a Posta kizárólag könyvelt küldeményként veszi fel. Tehát postázás esetén csak ajánlott küldeményként tudom feladni, melynek + költsége rendelésenként 250 Ft.

Postai díjak:

100 g-ig 445 Ft (kb. 1 db termék)
250 g-ig 485 Ft (kb. 2 db termék)
500 g-ig 675 Ft (kb. 6 db termék)

Végleges postaköltséget a rendelés utáni válasz levelem tartalmazza!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: