"Thank You" Fekete-fehér mintás papír dobozka, apró ajándéknak

A dobozka papírból készült. Mérete 5 cm x 5 cm x 4 cm. Kívülről egy szolid fekete-fehér, virágmintás papír díszíti, apró levélkékkel é...

kézműves termék, készítette: gelka64
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: papír, fém
technika: papírművészet

"Thank You" Fekete-fehér mintás papír dobozka, apró ajándéknak

"Thank You" Fekete-fehér mintás papír dobozka, apró ajándéknak leírása

A dobozka papírból készült. Mérete 5 cm x 5 cm x 4 cm. Kívülről egy szolid fekete-fehér, virágmintás papír díszíti, apró levélkékkel és egy gyöngyszemmel. A dobozka rózsaszín gumizsinórral záródik, melyre egy fém szívecske van felfűzve - Thank You - felirattal. Egy elegáns, ezüst színű fém elem rögzíti a gumizsinórt. Barátnőnek, munkatársnak egyedi ajándék lehet, ha valami apróságot is elhelyezünk benne (például egy szem bonbon). Ékszeres doboznak is kiváló választás.

"Thank You" Fekete-fehér mintás papír dobozka, apró ajándéknak jellemzői

kézműves termék, készítette: gelka64
anyag/összetevő

technika

termékkód
3516700

feltöltve
2019. szeptember 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Thank You" Fekete-fehér mintás papír dobozka, apró ajándéknak szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 550 Ft 550 Ft

"Thank You" Fekete-fehér mintás papír dobozka, apró ajándéknak alkotója: gelka64

gelka64
Néhány éve, hogy megtanultam és megszerettem a papír alkotások készítését. Rendszeresen veszek részt workshopokon, ahol új technikákat tanulok. Nagyon szeretem a szép, minőségi papírokkal való munkát. Albumokat, naplókat, dobozokat készítek főleg ragasztott, varrott alapra. A díszítések végtelen variációi között megtalálhatók például a papír kivágatok, stencilezés, 3D elemek. Boltomban a különleges, munkaigényes darabok mellett megtalálhatók olyanok is, amelyek barátnőnek, munkatársnak is nagyszerű, olcsó ajándék lehet.
"Nem az a boldog, akinek tökéletes az élete, hanem az, aki apró dolgoknak is tud örülni"

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: