Szivárványos lime fülbevaló, ajándék ballagásra, névnapra, születésnapra.

Fusing technikával készült üde stiftes fülbevaló. Csúcsminőségű különleges dichroic üvegből olvasztottam. Nikkelmentes szerelékkel ...

kézműves termék, készítette: Dittiffany
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: dichroic üveg, ékszer szerelék
technika: ékszerkészítés, üvegművészet

Szivárványos lime fülbevaló, ajándék ballagásra, névnapra, születésnapra.

Szivárványos lime fülbevaló, ajándék ballagásra, névnapra, születésnapra. leírása

Fusing technikával készült üde stiftes fülbevaló. Csúcsminőségű különleges dichroic üvegből olvasztottam. Nikkelmentes szerelékkel felszerelve,
mérete 1,0cm
Többféle színű szivárványos fülbevaló kapható nálam.

Szivárványos lime fülbevaló, ajándék ballagásra, névnapra, születésnapra. jellemzői

kézműves termék, készítette: Dittiffany
anyag/összetevő

színek

termékkód
3544873

feltöltve
2019. október 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szivárványos lime fülbevaló, ajándék ballagásra, névnapra, születésnapra. szállítása

A csomagot mindenkor ajánlott küldeményként postázom, a küldemény biztonsága és nyomon követhetősége miatt. Ha már másnap szeretnéd megkapni az ékszert, úgy elsőbbségivel küldöm.
Munkáimat saját magam készítem, garantáltan egyedi terméket vásárolsz.
A termékeimet mindenkor a legkörültekintőbben csomagolom, de ha valamilyen rajtam kívülálló ok miatt a küldemény megsérül, kérlek jelezd felém és orvosoljuk a problémát.
Az itt megadott szállítási díj az ékszerekre vonatkozik.
A nagyobb súlyú tiffany tárgyak szállítási költsége súlytól függően változik.
Személyesen csak Szegeden vehető át a termék.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 550 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 600 Ft
Elsőbbségi, ajánlott, postán maradó, előre utalással 500 Ft 550 Ft
Postai küldemény-csomagautomata, előre utalással 900 Ft 900 Ft

Szivárványos lime fülbevaló, ajándék ballagásra, névnapra, születésnapra. alkotója: Dittiffany

Dittiffany
Üdvözöllek Kedves Látogató!
Az ékszerek és az üvegtárgyak megtervezése és elkészítése nekem kikapcsolódást és feltöltődést jelent.
Alapvetően is tervezési területen dolgoztam.
A színes üvegből készült tárgyak fény hatására életre kelnek, melynek látványa, jó hatással van a hangulatra és a lélekre.
Ékszereimet saját magam készítem, csúcsminőségű ékszerüvegekből, többféle stílusút, a minimáltól az exkluzívig.
Köszönöm, hogy benéztél hozzám, remélem te is találsz kedvedre valót, amit szívesen viselsz vagy ajándékozod meg Szeretteidet, Barátaidat.
T-né Edit

AZ ÉKSZERSZETTEKET AJÁNDÉK DÍSZDOBOZBA CSOMAGOLVA KÜLDÖM. AZÉRT MOST NEM KELL FIZETNI.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: