Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszínagyaggal

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszín Agyaggal Bőrtípus: érzékeny, gyulladásra hajlamos, problémás, pattanásos, érett, normál, zsíro...

kézműves termék, készítette: BorzaSzappan
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: levendula illóolaj, levendula virágzat, shea vaj, extra szűz olivaolaj, kókuszolaj, földimogyoró olaj, szőlőmag olaj, rózsaszín agyag, naoh
technika: szappankészítés

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszínagyaggal

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszínagyaggal leírása

késztermék, azonnal szállítható

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszín Agyaggal

Bőrtípus: érzékeny, gyulladásra hajlamos, problémás, pattanásos, érett, normál, zsíros

Összetevők: Szappanosított extra szűz olívaolaj, kókuszolaj,napraforgó olaj,ricinus olaj, finomítatlan sheavaj és kakaóvaj, fehér és rózsaszín agyag (Illite), levendula virágok és illóolaj

Súly: 90gramm helyett, 2014.novembertől min. 100gr+-5%/db

Szerettem volna készíteni egy szappant, amely egy igazán fárasztó nap után kényezteti a testet és a lelket egyaránt. Ezért választottam a levendula nyugtató illatát, valamit több különböző olaj keverékét.

Bátran ajánlom a kényes, érzékeny bőrtől a zsíros bőrig.

A szappan illatát a 100%-ban természetes levendula illóolajtól, valamit a levendula virágoktól kapta. A levendula fertőtlenítő, antiallergén, gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatású.

A fáradt testnek és léleknek ez a szappan igazi krémes hidratáló ajándék.

Az extra szűz olívaolaj gyengéden tisztít, ápol és nyugtatja a fáradt bőrt. Ez az alapanyag nem zsírosít, ellenben visszaállítja a faggyúmirigyek természetes működését, ápolva ezzel a száraz, érzékeny bőrt.

A kókuszolaj puhítja a bőrt és lassítja a sejtek öregedését. Csökkenti a pattanások számát és felgyorsítja a sejtképző folyamatokat. Antioxidánsokban gazdag és telített zsírjai a száraz bőr igazi ápolószerei, amelyek megakadályozzák a gyors kiszáradást.

A szappanba válogatott olajokból a hatóanyagok és vitaminok, könnyen és gyorsan felszívódnak a bőrünkbe, ezáltal, táplálva és feltöltve azt.

A rózsaszín agyag a shea vajjal együtt, mint egy záró akkordként fejezik be a bőrtáplálást a testünkön a szappan használata közben. Rózsaszín agyag magához vonzza a szennyeződéseket és gyengéd hámlasztásról gondoskodik.

A shea vaj 70%-ban elszappanosíthatatlan összetevői felszívódnak a bőrünkbe és hozzájárulnak a regenerálódáshoz egy kimerítő nap után.

Ez a szappan kevésbé szárít, inkább ápoló és nyugtató tulajdonságokkal lett felvértezve.

Ha bármilyen kérdésed merült fel, az oldal olvasása közben, vedd fel, bátran velem a kapcsolatot.

Borza Szappan Manufaktúra

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszínagyaggal jellemzői

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszínagyaggal szállítása

Rendelésed kartondobozban kerül feladásra, a csomagolás költsége az én ajándékom.

---------Futárszolgálat---------

Futárszolgálat előre fizetéssel 1190.-Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1490.-Ft

---10.000.-Ft felett --- Minden szállítási mód INGYENES!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 590 Ft 1 590 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
10.000.-Ft felett - Futárszolgálat 0 Ft 0 Ft

Sheavajas Levendula Szappan Rózsaszínagyaggal alkotója: BorzaSzappan

BorzaSzappan
Kezdeti lelkesedésem a a természetes kozmetikumok világában egy szerelemmé vált. Ezen szerelem \"gyermekeit\" kívánom bemutatni Neked a boltomban.

Számomra fontos, hogy az alkotómunka során felhasznált anyagok kiváló minőségűek legyenek.

Kerülöm a mesterséges,szintetikus anyagok használatát, ezért az illatokról 100%-ban természetes illóolajok gondoskodnak. A színkavalkádot pedig különböző fűszerek és agyagok használatával érem el.

Termékeim legnagyobb kritikusa én vagyok, bármilyen oknál fogva nem vagy elégedett a boltomból vásárolt termékekkel, ha két héten belül visszaküldöd nekem, visszatérítem a vételárat.

Nagyon remélem, hogy természetes kozmetikumaim nemcsak hasznosak lesznek, de a beléjük rejtet csepp természet és szeretet mosolyt csal használója arcára minden nap.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: