Ez a nap más :) - ásványkarkötő Hamsa medállal

Tedd szebbé a napod! :) Ezek a kristályok a szívedre, és a szívügyeidre lehetnek pozitív hatással, elsimítják a haragot és feszültséget...

kézműves termék, készítette: ekszernekem
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: ásvány, fém medál, gumidamil
technika: ékszerkészítés

Ez a nap más :) - ásványkarkötő Hamsa medállal

Ez a nap más :) - ásványkarkötő Hamsa medállal leírása

Tedd szebbé a napod! :)
Ezek a kristályok a szívedre, és a szívügyeidre lehetnek pozitív hatással, elsimítják a haragot és feszültséget, jobb közérzetet adnak viselőjének.
8-10 mm-es hegyikristály, rózsakvarc, eperkvarc, tejkvarc és morganit ásványgolyókból fűztem, ezüst színű fém Hamsa/Fatima medállal díszítve, erős gumidamil alapra.
16,5-17 cm-es csuklóméretre kényelmes, de kérésre módosítok rajta.
A fém rész miatt a víztől óvd!

Ez a nap más :) - ásványkarkötő Hamsa medállal jellemzői

kézműves termék, készítette: ekszernekem
anyag/összetevő

termékkód
3522909

feltöltve
2019. szeptember 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ez a nap más :) - ásványkarkötő Hamsa medállal szállítása

Kedves Vevőm,

A megrendelt termékeket a vételár bankszámlámra beérkezése után, 2-3 munkanapon belül postázom buborékos borítékban, ajánlva, elsőbbségivel, a meskán megadott címre. Természetesen a rendelésed leadása után e-mailben egyeztetünk a részletekről.
Személyes átvétel Újpesten megoldható, előre egyeztetett időpontban.
Utánvétes fizetéssel a korábbi rossz tapasztalatok miatt nem postázok.

Karkötőknél kérlek vedd figyelembe a megadott méreteket és jelezd, ha ettől eltérőt szeretnél.

Garancia: természetesen garanciát vállalok az ékszerekre 3 hónapig, de visszatérő Vevőim tudják, hogy később sem hagyom cserben őket :) Pl. ha anyaghiba miatt elszakad, eltörik az ékszer, kérlek jelezd nekem és e-mailben megbeszéljük a cserét, javítást. A vízzel, vegyszerrel való érintkezés miatti elszíneződésre, sérülésre, kopásokra, leejtésre, karcolásokra nem vállalok garanciát, de így is segítek orvosolni a problémát ;)
Ha a gumidamil véletlenül elszakad, kinyúlik, jelezd felém és ha visszaküldöd nekem, térítésmentesen javítom, átfűzöm. Ilyenkor a postaköltséget kell csak állnod.

Bármilyen felmerülő kérdéssel, kéréssel kapcsolatban nyugodtan keress meg üzenetben és megbeszéljük :)

Köszönöm szépen az érdeklődést, kellemes nézelődést kívánok!

Nia - ekszernekem

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 750 Ft

Ez a nap más :) - ásványkarkötő Hamsa medállal alkotója: ekszernekem

ekszernekem
Kedves Vendégem,

Meska boltomban bármikor szeretettel látlak, akár vásárolni, akár lelkedet feltölteni jöttél.
Tekintsd meg ásványékszereimet, melynek minden darabját gondosan készítem, nem a tömeggyártás a célom. Választhatsz horoszkópod alapján, de én azt ajánlom, szerezd meg azt, amelyik első látásra megtetszett és hatni fog :)

Kellemes kikapcsolódást kívánok,

Noémi
(Nia)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: