Provence, vintage komód, kis szekrény, éjjeliszekrény

Provence stílusban festett és koptatott, faragásokkal díszített fehér komód, kisszekrény. Akár mosdószekrény is könnyen kialakítható b...

kézműves termék, készítette: Csillagfurt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: festék, lazúr
technika: festett tárgyak

Provence, vintage komód, kis szekrény, éjjeliszekrény

Provence, vintage komód, kis szekrény, éjjeliszekrény leírása

Provence stílusban festett és koptatott, faragásokkal díszített fehér komód, kisszekrény. Akár mosdószekrény is könnyen kialakítható belőle. Nappaliba, hálószobába, vendégszobába is tökéletes.

A hozáillő párja megtalálható további termékeim között.

M 86 x Sz 61 x M 52 cm

Budapesten és vonzáskörzetében a szállításban szükség esetén tudok segíteni.

Provence, vintage komód, kis szekrény, éjjeliszekrény jellemzői

kézműves termék, készítette: Csillagfurt
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3525143

feltöltve
2019. szeptember 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Provence, vintage komód, kis szekrény, éjjeliszekrény szállítása

Bútoraim eladásakor a személyes átvételt részesítem előnyben, mert így lehetőség adódik az adott bútor saját szemmel történő megtekintésére.

Kisebb bútorok esetében, üzemanyag árban vállalom a kiszállítást, Budapest vonzáskörzetében.

Megbeszélés alapján a postai kiszállításra is van lehetőség, ami a vásárlót terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Provence, vintage komód, kis szekrény, éjjeliszekrény alkotója: Csillagfurt

Csillagfurt
Életem eddigi részének mindig is szerves részét képezte a kézművesség, melynek viszonylag sok válfaja ragadott magával hosszabb-rövidebb időre. Kosárfonástól a gyöngyékszerekig, házilag készített bio-szappanoktól és egyéb kozmetikumoktól az üvegfestésig sokmindennel foglalatoskodtam szabadidőmben. Ez egészen addig tartott, amíg az alkotói ihlet el nem vezetett a régi bútorokhoz. Úgy éreztem, ebben a műfajban tud leginkább kiteljesedni a kreativitásom és az alkotási vágyam. Azóta ez egyfajta szenvedéllyé vált.

Mint tudjuk, a régebbi bútorokat nem forgácslapból, hanem "igazi fából" készítették, így legtöbbjük ma is masszív darabnak mondható. Az esztétikájuk a ma beszerezhető bútorokhoz képest leírhatatlanul kifinomultabb. Legalábbis számomra, és bizonyára számodra is, ha ezen a weboldalon keresgélsz. A probléma ott van,hogy az idő múlásából fakadóan ezek a régi bútorok a legtöbbször nem képesek már visszaadni újkori ragyogásukat. Lepattogzott lakkréteg, kisebb nagyobb sérülések, eltűntethetetlen foltok...
A magam részéről beleszerettem az érzésbe, hogy a kezem alatt egy ilyen jobb sorsra érdemes becses bútordarab egy új köntöst kapva külsőleg is újjászületik, és egy egyedi, csodálatos, újszerű bútorrá képes változni. Készen a feladatra, hogy egy otthonnak új ékszerévé váljon. Ráadásul mindezt sokkal elérhetőbb anyagi ráfordítással.

Ha Te is szeretnél egy ilyen ékszert, abban az esetben a legjobb helyen keresgéled! Bízom benne, hogy nálam meg is találod. Jó böngészést!

Csillagfürt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: