Ezüst színű szálakkal átszőtt kék és pitypang sárga fonalakból fontam ezt a karkötőt. Arany színű fém ékszer alkatrészekkel egészítette...

kézműves termék, készítette: BlackCatArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kötőfonal, láncvégzáró, szerelőkarika, delfinkapocs, lánchosszabbító
technika: fonás (csuhé, gyékény, stb.), ékszerkészítés

Kék-sárga fonott karkötő

Kék-sárga fonott karkötő leírása

Ezüst színű szálakkal átszőtt kék és pitypang sárga fonalakból fontam ezt a karkötőt. Arany színű fém ékszer alkatrészekkel egészítettem ki.
Mérete: A fém láncvégzáróval együtt a karkötő 14 cm. Lánchosszabbítót is tettem rá, így a mérete változtatható.
Nagyon könnyű, kényelmes viselet.

Személyesen Budapesten lehet átvenni, ebben az esetben csak a megvásárolt termék árát kell kifizetni. Személyes átvételnél készpénzzel és előre utalással tudod kifizetni.
Szállításra is van lehetőség, futárszolgálattal tudom elküldeni. Ebben az esetben csak előre utalással lehet fizetni.

Ha bármi kérdésed van, írj nekem!

Kék-sárga fonott karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: BlackCatArt

színek

termékkód
3634916

feltöltve
2020. január 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kék-sárga fonott karkötő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Kék-sárga fonott karkötő alkotója: BlackCatArt

BlackCatArt
Üdvözöllek kedves látogató!

Gyermekkorom óta szenvedélyem az alkotás. Mindez a rajzolással és apró ajándéktárgyak készítésével kezdődött. Sokféle technikát kipróbáltam már. Ékszereket készítek, festek, rajzolok, többféle ajándéktárgyat készítek, dekupázsolok.
Boltomban ékszereket, üdvözlő lapokat, könyvjelzőket, festményeket, levendulás zsákokat, dísz-és ajándéktárgyakat fogsz találni. Folyamatosan készítem és töltöm fel a termékeimet, így érdemes időről időre átböngészni az aktuális kínálatomat.
Igyekszem minél többféle színű, formájú és stílusú terméket megalkotni, hogy minél több ember találjon kedvére valót vagy olyat, ami jó ajándéknak.

Ha az eladott termékek között tetszik meg valami, írj nekem, mert lehet, hogy be tudok szerezni hozzá alapanyagot és elkészíthetem neked!

Ha van valamilyen ötleted, amiről úgy gondolod, meg tudnám valósítani, kérlek, keress meg belső üzenetben!

Örülök, hogy benéztél hozzám! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek