Egy egyszerű rövid farmernadrág feldobva apró szívecskékkel, ki az aki egy apró mosoly nélkül elmenne az utcán a viselője mellett. A vi...

kézműves termék, készítette: tintzilla
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: 77% pamut, 21% poliészter, 2% elasztán
technika: festett tárgyak

Szíves nadrág

Szíves nadrág leírása

Egy egyszerű rövid farmernadrág feldobva apró szívecskékkel, ki az aki egy apró mosoly nélkül elmenne az utcán a viselője mellett. A világos farmer egyik szárának elülső oldalán halványan látszódó fehér szívecskék vidámmá varázsolja az öltözetedet. Mérete 36-os, 77%-ban pamut, 21%-ban poliészter és 2%-ban elasztán, vagyis viszonylag rugalmas anyag. Vedd fel és viseld mosolyogva.

Szíves nadrág jellemzői

kézműves termék, készítette: tintzilla

technika

színek

termékkód
3527400

feltöltve
2019. szeptember 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szíves nadrág szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost csomagautomata 700 Ft 700 Ft
Foxpost csomagautomata házhozszállítással 1 250 Ft 1 250 Ft

Szíves nadrág alkotója: tintzilla

tintzilla
Az utóbbi időben felkeltették az érdeklődésemet a nowaste termékek, ötletek. Eleinte csak olvasgattam és videókat néztem ezzel kapcsolatban, később úgy döntöttem, hogy az elkészítésükben is kipróbálom magam. Sok ismerősömről tudom, hogy akár néhány hónap után megunt, de még jó minőségű ruháit, kiegészítőit kidobja, így arra gondoltam, hogy új design-t adva ezeknek újrahasznosítom őket. Minden darabnak textil festékkel adok egyedi, új mintát. Természetesen a megrendelő igényei szerint személyre szabott minták elkészítésére is van lehetőség. A textil festéket hővel fixálom az anyagra, sütőpapíron keresztül ajánlott vasalni és megvárni, amíg kihűl a festék és utána összehajtani, hogy belülre essen a minta. Ezeket a tartósság végett érdemes betartani, sütőpapírt mellékelek a csomaggal, de ha nem használod, akkor is vasalható.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek