Lánybúcsú / Nászajándék / Esküvői doboz türkizben

Dekupázs technikával készült 6 rekeszes fa doboz (a rekeszek nem vehetőek ki). Festettem, antikoltam és több rétegben lakkoztam. Kreatí...

kézműves termék, készítette: Hevea
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: fa, akrilfesték, lakk, antikolópaszta, szalvéta
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika, festett tárgyak

Lánybúcsú / Nászajándék / Esküvői doboz türkizben

Lánybúcsú / Nászajándék / Esküvői doboz türkizben leírása

Dekupázs technikával készült 6 rekeszes fa doboz (a rekeszek nem vehetőek ki). Festettem, antikoltam és több rétegben lakkoztam. Kreatív ajándék lánybúcsúra, eljegyzésre, esküvőre.
A rekeszekben a házasság nélkülözhetetlen kellékei találhatók: 12 lehetőség közül választhatsz! Vásárlás után küldöm!

* A doboz fedelének belső részébe óarany színnel a pár nevét és a dátumot rá tudom írni kérés esetén, ami nem kerül plusz költségbe.

*Ha kellékek nélkül szeretnéd a dobozt megrendelni, kérlek írj egy külön üzenetet először.

Mérete: 23 cm (szélessége) x 16 cm (mélysége) x 9 cm (magassága)

*** Köszönöm, hogy megnézted ezt a terméket! ***

Postaköltség:
Az ajánlott és elsőbbségi költséget, amelyek a termékeknél is meg vannak jelölve, POSTÁN MARADÓ levélként postázzák. Ezért kérlek úgy kalkulálj az idővel, hogy érte kell menned a postára, viszont a posta nem küld a küldemény megérkezéséről értesítést.

Lánybúcsú / Nászajándék / Esküvői doboz türkizben jellemzői

kézműves termék, készítette: Hevea

színek

termékkód
3311187

feltöltve
2019. szeptember 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lánybúcsú / Nászajándék / Esküvői doboz türkizben szállítása

Kérlek vedd figyelembe, hogy minden esetben a fizetés előre utalással történik, kivéve személyes átvétel esetében.
Utánvéttel nem postázok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Elsőbbségi postai házhozszállítás 2 kg-ig 1 950 Ft 1 950 Ft
Postai házhozszállítás 2-5 nap 2 kg-ig 1 700 Ft 1 700 Ft
Postán maradó ajánlott küldemény 1 405 Ft 1 405 Ft
Postán maradó elsőbbségi küldemény 1 640 Ft 1 640 Ft

Lánybúcsú / Nászajándék / Esküvői doboz türkizben alkotója: Hevea

Hevea
Üdvözöllek kicsiny műhelyemben! :)
Pár éve találkoztam a dekupázs technikával és beleszerettem. Kedvelem a nyers fa illatát, a színeket, az alkotással töltött időt. Környezetbarát tárgyakat fedezhetsz fel termékeim között, amelyekkel még szebbé varázsolhatod otthonodat. Nézelődj bátran!

Postaköltség:
Minden esetben előre utalás után postázok és igyekszem a legrövidebb időn belül ezt megtenni, hogy minél hamarabb megkapdhasd a terméket.

A postaköltség tájékoztató jellegű, kérlek egyeztessünk több termék vásárlása esetén.

Az ajánlott és elsőbbségi postaköltséget, amelyek a termékeknél is meg vannak jelölve, POSTÁN MARADÓ levélként postázzák. Ezért kérlek úgy kalkulálj az idővel, hogy érte kell menned a postára, de semmilyen értesítőt nem fogsz kapni a termék megérkezéséről.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: