Felete-zöld-ezüst színű textilbőrből készítettem ezt a kényelmes és praktikus táskát. Belülre 2 zsebet varrtam. Felülről cipzárral...

kézműves termék, készítette: Tulipano
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: textilbőr, műselyem, cippzár, heveder, karabíner
technika: varrás

HÁTITÁSKA FEKETE-ZÖLD-EZÜST

HÁTITÁSKA FEKETE-ZÖLD-EZÜST leírása

Felete-zöld-ezüst színű textilbőrből készítettem ezt a kényelmes és praktikus táskát. Belülre 2 zsebet varrtam.
Felülről cipzárral záródik. Állítható pántja hevederből van és variálható.Hordhatod a hátadon és keresztben is

Méretei:
Szélessége: 31 cm cipzár 28
Magassága: 31 cm
mélység:7 cm
Pánt: 125 cm

Köszönöm a látogatást!

HÁTITÁSKA FEKETE-ZÖLD-EZÜST jellemzői

kézműves termék, készítette: Tulipano

technika

színek

termékkód
3569211

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

HÁTITÁSKA FEKETE-ZÖLD-EZÜST szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 490 Ft 1 490 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

HÁTITÁSKA FEKETE-ZÖLD-EZÜST alkotója: Tulipano

Tulipano

Kedves Érdeklődő!
Köszönöm, hogy oldalamra látogatsz. Ajánlom figyelmébe termékeimet azoknak, akik egyedi, divatos, és hagyományainkat őrző kiegészítőre vágynak. Ha büszke vagy arra, hogy nagyanyáink milyen óriási fantáziával rendelkeztek és nem vagy hajlandó beleolvadni a szürke egyen divatba, akkor oldalam érdekelni fog téged.
Csak kiváló minőségű alapanyagokból dolgozom, a bőrök első osztályú nappa bőrök, és a textilbőrök, kellékek is garantáltan tetszeni fognak.
Rólam annyit, hogy 15 éve bőripari technikusként végeztem, bőrdíszműves, szűcs és kesztyűs szakon, és azóta is gyűjtöm az ötleteket, tapasztalatokat.
Ha a vásárolt táska bármilyen oknál fogva nem olyan, mint amilyennek képzelted, visszaküldheted és én visszautalom a vételárát.
Várom megrendelésed.
Tulipano

Ha karácsonyi ajándéknak szánod, kérlek vedd figyelembe, hogy egyedi kéréseket 2015.-ben október végéig tudok teljesíteni. Köszönöm a megértésed!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: