Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu
Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu
Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu
Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu
Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu
Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu Pingvines Adventi naptár -  - Meska.hu
Cuki pingvinekkel, hógolyós fióknyitóval, és 24 kis fiókkal készült ez az adventi naptár, amit itt ott csillámos hópelyhekkel díszítettem. A mérete: 14x14cm és 16,3cm magas A fiókok mérete: 6cm széles, 7,6cm hosszú és 2,5cm magasak
Összetevők

papír, karton


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

papírművészet


Jellemző
pingvin, pingvines

Színek

kék, mintás, piros


Termékkód

3574146

Kérlek ne vásárolj meg hónapokkal előbb terméket, ha nem fizeted ki!

A termékeimet
-----------foxpost automatába --csak előre meghatározott napokon postázok!--------------
------------személyesen nálam Csepelen tudod átvenni a termékeket, előreutalás, vagy kártyásfizetés után.

Fizetés módok nálam:
-Kártyával fizethetsz a boltomban
-Átutalás netbankon keresztül
-Készpénz befizetéssel a bankszámlámra, ha nincs kártyád, illetve netbankod.
-Rózsaszín csekk a címemre
Utánvétellel nem postázok!
Terméket csak átutalás, vagy a befizetett összeg után küldök!
Amennyiben céges számlát szeretnél, legyél szíves vásárlás előtt jelezni nekem a belső üzenetben!
...................
A termékekről minden esetben számlát adok, kérlek, hogy ehhez az eredeti címed is add meg!
Amennyiben sérülten érkezne meg a csomag, kérlek értékelés helyett azonnal keress meg, hogy megbeszéljük!
Kérlek úgy vásárolj, hogy az elkészült egyedi termékeket a 14 napos elállási jog lejárta után nem veszem vissza és nem cserélem be!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
Személyes átvétel Csepelen a címemen előreutalás után
0 Ft 0 Ft

Készítette

Lolli

Lolli

SZÍVHEZ SZÓLÓ "ÖRÖKZÖLDEK" LOLLITÓL

5 (1366)

Lolli boltja  ›

Róla mondták

“Hihetetlenül szép, nagyon meg vagyok elégedve! Köszönöm szépen!”

Spleen8812

Lolli további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek