Őszi virágos hajdísz, hajfésű alkalmakra

Egyszerűen imádom az őszt, a színek ámulatba ejtő változatosságát, ez inspirált legújabb hajdíszeim elkészítésénél, melyhez minőségi se...

kézműves termék, készítette: FlorallyArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: drót , filc, ragasztó, művirág, selyemvirágok , hajfésű
technika: virágkötés

FlorallyArt szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 10. 24-ig nem lehet megvásárolni.

Őszi virágos hajdísz, hajfésű alkalmakra

FlorallyArt szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 10. 24-ig nem lehet megvásárolni.

Őszi virágos hajdísz, hajfésű alkalmakra leírása

Egyszerűen imádom az őszt, a színek ámulatba ejtő változatosságát, ez inspirált legújabb hajdíszeim elkészítésénél, melyhez minőségi selyemvirágokat fakó narancsos leveleket használtam fel az összhangért.
Ajánlom őszi esküvőkre. Legyen világos vagy sötét a hajad ez a hajdísz garantáltan jól fog benne mutatni.
2cm*4cm-es fém hajfésűt használtam a virágrész kb 10cm széles.
Legtöbb hajdíszem drótra van erősítve ez azért is pozitívum mert így a virágok teteje a fej illetve a haj formájához hajlítható, igazítható.

Boltomban sok hasonló hajdíszt találsz különböző színvariációkban. Nézz szét a többi termékem között is, több termék vásárlása esetén kedvezőbb postaköltséget biztosítok!
Ha egyedi elképzelésed van várom üzeneted.

Személyes átvételre Szegeden vagy Balatonon van lehetőség.
Postán maradó csomagként postázom 650ft-ért.
Legyen további varázslatos napod!

Őszi virágos hajdísz, hajfésű alkalmakra jellemzői

kézműves termék, készítette: FlorallyArt

technika

termékkód
3535515

feltöltve
2019. szeptember 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Őszi virágos hajdísz, hajfésű alkalmakra szállítása

Fizetest követően 48 órán belül mindig postázok!
Miután feladtam a csomagot e-mailben értesítelek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postán maradó ajánlott 650 Ft 790 Ft
10.000ft feletti vásárlás esetén házhozszállítás 500 Ft 500 Ft
15000ft feletti vásárlásnál ingyenes házhozszállítás 0 Ft 0 Ft

Őszi virágos hajdísz, hajfésű alkalmakra alkotója: FlorallyArt

FlorallyArt
Kedves Vásárlóim!
Már kislány korom óta szerettem mindent saját kezüleg elkészíteni. Számomra mindig az jelentette a legnagyobb örömöt és kikapcsolódást ha alkothattam vmi újat családomnak, barátainknak viszont mára kinőtte magát a hobbi birodalmam és úgy döntöttem tovább lépek h mindenki számára elérhetőek legyenek alkotásaim melyet hatalmas lelkesedéssel, szeretettel, és aprólékos munkával készítek. Az elmúlt években sikerült többféle technikát kipróbálnom, elsajátítanom, napi szinten alkotok, ezért idővel sokféle termékkel találkozhattok nálam. Főleg selyemvirágokból, szárazvirágból készítek dekorációt, hajdíszeket, szeretek festeni, ásvány ékszereket készíteni, műgyantával dolgozni és sok minden mást... az éppen aktuális kedvemnek megfelelően választom h épp miből alkossak.
Szivesen elkészitek általad megálmodott kis csodákat is, egyedi elképzeléseiddel bátran vedd fel velem a kapcsolatot. Várom üzeneted :)
~Legyen további varázslattal teli napotok.
Audrye~

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek