Színes hernyóselyem selyem sál ,sárga és a szürke szín dominanciájával

Kézzel festettem , magam terveztem ezt a virág mintás selyemsálat. Puha , fényes anyag, igen kellemes viselet. A színek és minták har...

iparművész termék, készítette: FullcolorMuhely
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: hernyóselyem, ponge 5, gőzzel fixálható selyemfesték
technika: selyemfestés

Színes hernyóselyem selyem sál ,sárga és a szürke szín dominanciájával

Színes hernyóselyem selyem sál ,sárga és a szürke szín dominanciájával leírása

Kézzel festettem , magam terveztem ezt a virág mintás selyemsálat. Puha , fényes anyag, igen kellemes viselet. A színek és minták harmóniájának köszönhetően attraktív hatású
A selyem, mindig eleganciát és kifinomultságot sugároz
Bőrbarát alapanyagok - 100% hernyóselyem | Ponge 5 , gőzzel fixálható selyemfesték

mérete: 180x45cm
Mosható, kézzel langyos vízben samponnal
Vasalható, félig nedvesen selyem fokozaton, de bírja a magasabb hőfokot is

Színes hernyóselyem selyem sál ,sárga és a szürke szín dominanciájával jellemzői

iparművész termék, készítette: FullcolorMuhely

technika

színek

termékkód
3537539

feltöltve
2019. október 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Színes hernyóselyem selyem sál ,sárga és a szürke szín dominanciájával szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Színes hernyóselyem selyem sál ,sárga és a szürke szín dominanciájával alkotója: FullcolorMuhely

FullcolorMuhely
A Fullcolor név mögött Kisteleki Margit iparművész selyemfestő műhelye áll.
Margit 30 éve foglalkozik a selyemmel. Fő profilja sokáig a festmény volt, mára többnyire kendőket, stólákat fest. Időnként a nuno-technika bevonásával teszi változatosabbá termékeit - a két élő anyag-hernyóselyem és merinói gyapjú találkozásával különleges, egyedi dologokat hoz létre.
Az őszi-téli kollekció fontos darabjai a nuno sálak.
A kendőkhöz való viszonyát a francia nők laza eleganciája inspirálja. Az a rafinéria, mellyel egy kendőt csuklón, hajban, táskán, vállra dobva hordanak, nemcsak alkalmi de hétköznapi viseletként is. Innen ered a Fullcolor mottója is: "Silk on the street"
A Fullcolor célja kivinni a selymet az utcára, bevonni a mindennapi ruhatárunkba. Egy laza farmert éppúgy feldobhatunk vele, mint az alkalmi "kis feketét".
A minőséget az eredeti kínából származó hernyóselyem és a műhely 30 éves tapasztalata garantálja.
Dekorativitása mellett kellemes, egészséges viselet, mely bőrbarát festékkel van megfestve.
Amennyiben fontos számára a környzettudatosság, válassza ezt a hosszúéletű, fenntartható anyagot.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: