Gyönyörű arany színű kenyeres zsák, bélelt UTOLSÓ darab

Len jellegű pamut anyagból készítettem ezt a bélelt kenyeres zsákot. Színe beige, de arany színben fénylik. Bőven belefér 1 kg kenyér....

kézműves termék, készítette: VODIKA
anyaga: pamut
technika: varrás

Gyönyörű arany színű kenyeres zsák, bélelt UTOLSÓ darab

Gyönyörű arany színű kenyeres zsák, bélelt UTOLSÓ darab leírása

Len jellegű pamut anyagból készítettem ezt a bélelt kenyeres zsákot.
Színe beige, de arany színben fénylik.
Bőven belefér 1 kg kenyér. Vásárláskor magaddal is viheted. Bélése fehér vászon.

Mérete: 32x48 cm
Mosás 40 fokon, első alkalommal cca: 10 %-ot veszíthet a méretéből

Személyes átvétel Kispesten lehetséges.

Gyönyörű arany színű kenyeres zsák, bélelt UTOLSÓ darab jellemzői

kézműves termék, készítette: VODIKA
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3222186

feltöltve
2019. október 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyönyörű arany színű kenyeres zsák, bélelt UTOLSÓ darab szállítása

Személyes átvételre lakóhelyemen bármikor lehetőség van, értékkorlátozás nélkül.
Amennyiben a vásárolt termék nem felel meg az elképzeléseidnek, lehetőség van azt visszaküldeni. A postaköltség minden esetben a vásárlót terheli, vagyis a visszautalás csak a termék árára vonatkozik. Amennyiben bármilyen félreértés, probléma keletkezik az áru megérkezésekor azt kérlek előbb velem tisztázd, ne az értékelésbe írd bele.
Nyomatékosan megkérek mindenkit, hogy a megvásárolt árut 7 napon belül vegye át, vagy utaljon. A rossz tapasztalataim miatt.
Postázás hétfő-szerda-pénteken történik.
7 nap után már újból feltöltöm a terméket és negatívat adok. Természetesen mindenkinek jöhetnek váratlan problémák ezeket megoldjuk.
Mivel termékeim súlya eltérő lehet, hiszen van 100 gr alatti termékem is, ezért itt a 750 gr súlyhatárig adom meg a várható postaköltséget ami feltehetően az esetek túlnyomó részében nem fogja fedni a valóságot, de az új rendszerre kötelező az átállás. 2017. január elsejével változtak a postai díjszabások. Ajánlott levélként már csak néhány termékemet tudom küldeni, ezeket vásárlás előtt érdemes egyeztetni, pontosítani.
A postaköltséget tehát a vásárlást követően fogom pontosan közölni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 1 505 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
MPL háztól-házig 1 505 Ft 1 505 Ft
MOL, COOP, Postapont 1 320 Ft 1 320 Ft
FOXPOST 799 Ft 799 Ft

Gyönyörű arany színű kenyeres zsák, bélelt UTOLSÓ darab alkotója: VODIKA

VODIKA
Ha valami egyedit és személyeset keresel jó helyen jársz.
Az általam készített zenei témájú használati tárgyak a saját képzeletem szüleményei máshol nem láthatók és nem kaphatók. Alapvetően a zene körül forog nálunk a családban minden, legyen itt is így.

Amennyiben egyedi elképzelésed van és személyes ajándékkal szeretnéd meglepni szeretteidet barátaidat keress bátran, ha képes vagyok rá elkészítem.
Köszönöm, hogy erre jártál, nézd meg az eladott portékáimat is és szeretettel várlak máskor is.
Minden vásárlásról számlát állítok ki, azonban ezt ne keresd a csomagban, e-mailben fogod megkapni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: