Ez az egyedi készítésű, letisztult, minimál stílusú állólámpa tömör fából készült (fenyő), környezetkímélő anyagokkal felületkezeltem, ...

kézműves termék, készítette: Simpl
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa, pác, lakk, led
technika: famegmunkálás

Simpl 1

Simpl 1 leírása

Ez az egyedi készítésű, letisztult, minimál stílusú állólámpa tömör fából készült (fenyő), környezetkímélő anyagokkal felületkezeltem, ugyanis a pác, s a lakk is vizesbázisú. Az opálbúrás aluminium LED profilnak köszönhetően egy pontozódás mentes, homogén fénycsíkot kapunk, aminek a fényereje állítható, a hátulján található nyomásérzékelős kapcsolónak köszönhetően, amit egy kis kék fény jelez.
A LED szalag természetes fehér, A+ energiaosztályos, a legerősebb fokozaton max. 20 W a fogyasztása(de fényerőszabályozhatóságának köszönhetően ez a töredéke is lehet).
A tápegység tartozék, amit egy egszerű mozdulattal csatlakoztathatunk a lámpához, vagy épp le is választhatjuk róla.

Simpl 1 jellemzői

kézműves termék, készítette: Simpl
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3540759

feltöltve
2019. október 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Simpl 1 szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 850 Ft 1 960 Ft

Simpl 1 alkotója: Simpl

Simpl
Üdvözöllek az oldalamon!

Rólam röviden :

Szeretek alkotni, valami újat, valami egyedit létrehozni. De szeretek régi dolgokba új életet lehelni is. Szeretek újrahasznosítani dolgokat, kreatívan felhasználni azt, amit mások már rég kidobnának. Szakmám szerint asztalos vagyok, s talán ezért is áll közel hozzám a fával való munka.
Ha megtetszett a termékeim közül bármi, forduljon hozzám bizalommal, próbálok minden kérdésre maximálisan kielégítő választ adni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: