Jelenleg a képen látható lajhárkából egy darabot tudok készíteni a fonal nehézkes beszerzése miatt. A postaköltség abban az esetben...

kézműves termék, készítette: VarazsLujzi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: vatelin, biztonsági szemek
technika: horgolás

VarazsLujzi szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 12. 10-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Horgolt lajhár "Sam"

VarazsLujzi szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 12. 10-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Horgolt lajhár "Sam" leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Jelenleg a képen látható lajhárkából egy darabot tudok készíteni a fonal nehézkes beszerzése miatt.

A postaköltség abban az esetben csökkenthető, ha postán maradó csomagként kéred.

Magassága : Ülve kb. 19 cm
Teljes hosszúsága kb .23-24 cm
Bélése Vatelin
Biztonsági szemekkel készül..

Kímélő programon mosható 30 fokon.

Ha bármi kérdésed lenne, kérlek vásárlás előtt tedd fel nekem.Megértésedet köszönöm! :-)

Horgolt lajhár "Sam" jellemzői

kézműves termék, készítette: VarazsLujzi
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3541642

feltöltve
2019. október 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt lajhár "Sam" szállítása

Kedves vásárlóim!

A feltüntetett postaköltségek tájékoztató jellegűek!Minden esetben pontos árat,vásárlás után tudok mondani..:)
Természetes ahogy eddig sem,most sem számítok fel csomagolási költséget! :)

Kérlek, vedd figyelembe vásárláskor,hogy előre utalással,vagy az Erste banknál személyes befizetéssel tudsz nálam fizetni.Utánvétellel nem postázom a termékeimet.

Sajnos jelenleg sem futárral,sem pedig csomagautomatával nem tudok csomagot küldeni!
Megértéseteket köszönöm! :)

FONTOS!!! Kérlek ha pontos időpontra szeretnéd a választott terméket,vásárlás előtt írj nekem,hogy tudom e addigra biztosan postázni.Így elkerülhetőek az esetleges kellemetlenségek,ha mégsem tudom valamiért azonnal küldeni a terméket.Köszönöm! :)

Szép napot Neked!:)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft

Horgolt lajhár "Sam" alkotója: VarazsLujzi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: