Perilla - kézműves ékszerszett, fülbevaló és nyaklánc

Vésett, szecessziós inda- és levélmintás keretekben türkiz zománcbetétek. A kovácsolt, forrasztott, hátulján mesterjegyes keretek és a ...

kézműves termék, készítette: bmgabriella
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vörösréz, cink, tűzzománc, pamutzsinór
technika: ötvös, tűzzománc

Perilla - kézműves ékszerszett, fülbevaló és nyaklánc

Perilla - kézműves ékszerszett, fülbevaló és nyaklánc leírása

Vésett, szecessziós inda- és levélmintás keretekben türkiz zománcbetétek.
A kovácsolt, forrasztott, hátulján mesterjegyes keretek és a zománcbetétek is csepp alakúak.

A tűzzománc fülbevaló teljes magassága az akasztóval és a rézgyöngyöcskékkel 57 mm.
A tűzzománc medál rész szerelékekkel kiegészített 45 cm-es pamutzsinóron függ.

Különleges, egyedi tervezésű kézműves ékszer.

Hozzáillő karkötő kapható.

Perilla - kézműves ékszerszett, fülbevaló és nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: bmgabriella

technika

színek

termékkód
3542790

feltöltve
2019. október 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Perilla - kézműves ékszerszett, fülbevaló és nyaklánc szállítása

A kézhezvételt követő 14 napon belül a vásárlót indoklás nélküli elállási lehetőség illeti meg. Irányadó a 45/2014(II.26.)Kormányrendelet.

Személyes átvételre Pécsen, a történelmi belvárosban van lehetőség, előre egyeztetett időpontban.

A postai küldemény szállítási módnál kis selyemtasakban,bélelt borítékban küldöm az ékszert. ( 2017. január 1-től a posta a 2,4 cm-nél vastagabb küldeményeket csak csomagként veszi fel.)

A postán maradó levél szállításnál díszdobozban,bélelt borítékban küldöm az ékszert.
Kérem, hogy ennél a szállítási módnál adja meg annak a postának a címét ahová a küldeményt kéri.
A küldemény feladásáról és a küldeményazonosítóról e-mailban tájékoztatást küldök.
A posta nem küld értesítést arról, hogy a hivatalba megérkezett a küldemény, be kell érte menni. Várható érkezése a postára a feladást követő második nap.

A FOXPOST és az MPL csomagautomata szállításnál kérem, adja meg az automata címét, ahova a küldeményt kéri.

A FOXPOST csomagautomata,MPL csomagautomata szállítási módnál bélelt borítékban és díszdobozban küldöm az ékszert.

Utánvétre nincs mód.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 800 Ft
Postán maradó levél 700 Ft 800 Ft
MPL postaautomata 990 Ft 990 Ft
FOXPOST csomagautomata 1 099 Ft 1 099 Ft

Perilla - kézműves ékszerszett, fülbevaló és nyaklánc alkotója: bmgabriella

bmgabriella
Békési-Marton Gabriella vagyok. Egyedi tervezésű, kézműves ékszereket készítek. 20 éve zománcozom. Főleg a rekeszzománc technikát alkalmazom. A lealapozott, kiégetett fémlemezre vékony, lapított drótból alakítom ki a mintát. Ezt feltöltöm ékszerzománccal, majd kiégetem. Az égetés után a zománcot megcsiszolom, ha szükséges, újra feltöltöm, megint kiégetem, lesavazom és polírozom.
A másik anyag, amellyel dolgozom, az iszapzománc. A lealapozott, kiégetett fémlemezt bevonom ezzel a zománccal, és száradás után belekarcolom a mintát és kiégetem. Kifestem, majd újra égetem.
Szakmám ötvös-aranyműves. Ötvösmunkáimban is a hagyományhoz szeretek ragaszkodni. Szívemhez közel áll a magyar díszítőművészet. Motívumvilágát ötvös- és zománcos munkáimban szívesen feldolgozom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: