Varázs üvegcse medál, ezüst csillámos szelence

Feltünő medál ez a kedves üvegcse amely megőrzi és magában hordozza Alíz csillogó Csodaország hangulatát. Hozzáillő organza és kender s...

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: szelence, fém szerelék, kristálycsillám
technika: mindenmás, ékszerkészítés

Varázs üvegcse medál, ezüst csillámos szelence

Varázs üvegcse medál, ezüst csillámos szelence leírása

Feltünő medál ez a kedves üvegcse amely megőrzi és magában hordozza Alíz csillogó Csodaország hangulatát. Hozzáillő organza és kender szalaggal, hosszabbító lánccal. A medál levehető és áttehető láncra, vagy bármi másra.
A medál mérete, akasztó nélkül: 3.5 cm
Akasztóval együtt mérve 4.5 cm
Az üvegcse műanyag így könnyű és biztonságos darab, kevésbé törékeny. Érdekessége a színes kristálycsillám amivel megtöltöttem majd összeszeszereltem.

A kijelzők eltérő beállításai miatt a képernyőn látható szín néha kis mértékben eltérhet a valóságtól.

Varázs üvegcse medál, ezüst csillámos szelence jellemzői

kézműves termék, készítette: Hamupupocska

színek

termékkód
3543373

feltöltve
2019. október 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Varázs üvegcse medál, ezüst csillámos szelence szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft
Előre fizetett MPL postacsomag 1 680 Ft 1 680 Ft
Előre fizetett ajánlott - Postán maradó 550 Ft 550 Ft

Varázs üvegcse medál, ezüst csillámos szelence alkotója: Hamupupocska

Hamupupocska
Fülöp Márta vagyok.
Gyerekkorom óta rajzolok, alkotok, átszabok, felújítok mindent ami a kezem ügyébe akad. Közben elvégeztem pár iskolát, no meg a főiskolát, festettem, könyvet írtam, faragtam, fát munkáltam, bútort újítottam, fotóztam és természetesen burkoltam, mozaikoztam.
Édesapám által volt szerencsém megismerni a templomfestést-restaurálást, gondolom ezért is alakulhatott ki bennem a falak, ablakok, kapuk megmunkálása iránti nagy szeretetem. A kerámia, mozaik és üvegen kívül nagyon szívesen dolgozok a fával, kővel, bőrrel, minden organikus, természetes anyaggal is.
Munkáim olyan alkotások melyeket szeretet és a harmónia ihletett, és sokszor a kávéfüggőségem is :D Készítésüknél minden esetben a különlegességet, a legjobb minőséget, esztétikus megjelenést és jól használhatóságot tartom szem előtt.
2011-ben az országos Ötletmozaik magazin majdnem minden száma közölt egy cikket egy munkámmal. 2013-ban pedig az országos Nagy Barkács Bajnokságon az a megtiszteltetés ért, hogy a zsebes konyhai mozaik falam a Felújítás kategória győztese lett.
Minden darabom egyedi, érdekes és szeretettel készített darab, sok odaadással, lélekkel.
Kívánom, legalább annyi örömöt lelj majd a munkáimban, mint amennyi örömmel én készítem el azokat. :)
Személyes átvétel egyeztetett időpontokban Budapesten adott XIII. kerületi címen, illetve hasonló feltételekkel Gyömrőn lehetséges.

Köszönöm, hogy benéztél!
Keress máskor is. :)
Üdvözöllek,
Hamupupocska - Mozaikvilág

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek