Fekete Kun háti Tegez festett farkassal

Kézzel mintázott és magas kopásállású bőrfestékkel készült háti tegez. Kérhető oldal tegezként is! Alj: szem alakú 10,5x6,5cm 2cm vast...

kézműves termék, készítette: MogorLeather
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, fa, fémcsat, fémszegecs, kárpitszeg
technika: bőrművesség, famegmunkálás

Fekete Kun háti Tegez festett farkassal

Fekete Kun háti Tegez festett farkassal leírása

Kézzel mintázott és magas kopásállású bőrfestékkel készült háti tegez. Kérhető oldal tegezként is!
Alj: szem alakú 10,5x6,5cm 2cm vastag fenyő
Teteje "átmérő": 12,5*7cm
Magasság: 54cm
Befogadóképesség: 15-20 vessző
A tegezt 3mm vastag növényi cserzett hordófestéses szarvasmarha bőrből készítem. Az összefűzéséhez használt bőrszálakat is magam szabom és vékonyítom.

A felfüggesztés helyes használata mellett bármely vesszőhossz, valamint típus befogadására alkalmas. A fa alj lehetővé teszi a történelmi és vadász vesszők tárolását.
Amennyiben más szín-összeállításban szeretnéd a tegzed, de tetszik a forma, kérlek írj!
Ajánlom: hagyományőrzőknek, szerepjátékosoknak, s mindenkinek ki szereti az íjászatot. S ha kérdés merül fel, ne habozz írj bátran.

Fekete Kun háti Tegez festett farkassal jellemzői

kézműves termék, készítette: MogorLeather
anyag/összetevő

színek

termékkód
3392404

feltöltve
2019. október 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fekete Kun háti Tegez festett farkassal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft
1 400 Ft 1 400 Ft

Fekete Kun háti Tegez festett farkassal alkotója: MogorLeather

MogorLeather
Tóth Rajmund vagyok, gyerkőcként Hun legendákon nőttem fel. Elvarázsolt az a fajta világlátás, természetközelség, állatokkal való bánásmód, íjászat és a saját kezünk által való alkotás. S már ezek a gondolatok a feledés homályába vesztek, egészen addig míg közelebbi kapcsolatba nem kerültem a kézművességgel és azon belül is a bőrmívességgel, de csak 2003-ban sikerült behatóbban megismerkedni eme gyönyörű mesterség rejtelmeivel. Még ezután is az utam kerestem, de az egyik vásár alkalmával hallottam beszélni Varga Sándort (csallóközi lovasíjász) az íjról. S akkor éreztem, kinyílt ama ösvény ami eddig rejtve volt előttem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek