Ezekkel az egyedileg készített arctisztító párnácskákkal te is hozzájárulhatsz környezetünk védelméhez. A mosható sminklemosó párnácská...

kézműves termék, készítette: annailles
anyaga: frottír, pamut, vízhatlan réteg
technika: varrás

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Nowaste moshato arctisztito korong

Ezekkel az egyedileg készített arctisztító párnácskákkal te is hozzájárulhatsz k...

Ára: 1 300.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

Ezekkel az egyedileg készített arctisztító párnácskákkal te is hozzájárulhatsz k...

Ára: 1 300.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Nowaste moshato arctisztito korong leírása

Ezekkel az egyedileg készített arctisztító párnácskákkal te is hozzájárulhatsz környezetünk védelméhez. A mosható sminklemosó párnácskákat tüll kis tasakkal együtt juttatom el hozzád, melyek ideálisak lehetnek utazáshoz is, amit este használsz, kiöblíted, másnap akár már használhatod is újra.
40 fokon mosható, 6 db korongot tartalmaz a csomag, melyet akár saját használatra, akár ajándéknak is vásárolhatsz. A korongok anyaga pamut és frottír, melynek anyaga nem engedi át a vizet, így kevesebb sminklemosót fogsz feleslegesen használni.
Ha bármilyen kérdésed van, illetve ha több korongot szeretnél vásárolni, írj bátran.

Nowaste moshato arctisztito korong jellemzői

kézműves termék, készítette: annailles
anyag/összetevő

technika

termékkód
3521283

feltöltve
2019. október 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nowaste moshato arctisztito korong szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 650 Ft

Nowaste moshato arctisztito korong alkotója: annailles

annailles
Kedves Érdeklődő!

Az oldalamon találkozhatsz nyomtatható színezőkkel, festményekkel és ékszerekkel is. Régebben sokat színeztem felnőtt és relaxációs színezőket, majd később én is rajzolni kezdtem. A színezőket kézzel rajzolom papírra és utólag digitalizálom, a vásárlás után pdf formátumban küldöm a vevők pedig a kívánt méretben tudják nyomtatni.
A festésre később szoktam rá, hobbi céllal. Többnyire akrilfestékkel festek vászonra vagy akvarellelfestékkel és akvarellceruzával papírra.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek