Nyújtózkodik kis szürke cica a fakérgen. Kényelmes, áramvonalas macska formájú füllel ellátott egyszeri -nagyszerű bögre. Kézzel, egye...

iparművész termék, készítette: nemestimea
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kőedény , agyag, máz
technika: kerámia

Körömkoptató kiscica

Körömkoptató kiscica leírása

Nyújtózkodik kis szürke cica a fakérgen.
Kényelmes, áramvonalas macska formájú füllel ellátott egyszeri -nagyszerű bögre.

Kézzel, egyedileg formált minden egyes darab, nem készítek két egyformát.
A figurák szoborszerűek, tehát egy használható szobrot vehetsz nap-mint nap kézbe.

Kávénak, forró csokinak tested-szíved melengetőnek, amikor csak ránézel.

A bögre magastüzön égetett kőedény, strapabíró anyag kristályképződésekkel gazdagított játékos mázakkal.

9 cm magas 2 dl

Körömkoptató kiscica jellemzői

iparművész termék, készítette: nemestimea
anyag/összetevő

technika

termékkód
3546545

feltöltve
2019. október 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Körömkoptató kiscica szállítása

A alkotásaimért megelégedettségi garanciát vállalok. Ha mégsem tetszik, meggondolnád magadat -ilyen nem volt még- visszaküldés után visszafizetem az árát. A postaköltség a vevőt terheli. Az utcatáblák fagyállóságára örökös garanciát vállalok. Ha nem törékeny kezeléssel kéred a postázást, szállítás közbeni sérülésekért sajnos nem tudok felelősséget vállalni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó, MOL, Coop, postapont 1 320 Ft 1 320 Ft
Mpl házhoz 1 505 Ft 1 505 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Körömkoptató kiscica alkotója: nemestimea

nemestimea
Köszönöm, hogy benéztél hozzám! Nemes Tímea Izabella keramikus iparművész vagyok.

Imádom a természetet, a flóra és fauna izgalmakkal és szépséggel teli világát. A mikroorganizmusoktól kezdve a bogarakon és tengeri herkentyűkön keresztül bármilyen lény csodálatot és tiszteletet ébreszt bennem. Fő ihletőm a természet és ami benne rejtőzik. Agyagból alkotni olyan, mintha kicsit én is részt vennék a teremtés folyamatában. Élettel a befogadó tölti fel lényeimet.

Személyesen leginkább Budakalászon tudom átadni a kerámiákat.

A terméket előre utalás után postázom. A postaköltséget a postai díjszabás szerint számítom,amely több termék vásárlása esetén súly alapján változhat. A megadott postaköltség tájékoztató jellegű, pontos összeget több tárgy esetén a rendelés illetve érdeklődés után tudok mondani.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: