A tusfürdőt SLS mentes nemionos cukortenzidből és levendulateából anti-aging hatású hidegen sajtolt szőlőmagolaj, saját készítésű ol...

kézműves termék, készítette: Florella67
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: levendula vizes és olajos kivonata, decyl-glükozid, szőlőmagolaj, himalája só, glicerin, 100%-os levendula illóolaj
technika: mindenmás

Levendulás tusfürdő

Levendulás tusfürdő leírása

A tusfürdőt SLS mentes nemionos cukortenzidből és levendulateából anti-aging hatású hidegen sajtolt szőlőmagolaj, saját készítésű olajos levendulakivonat, Himalája só és hidratáló glicerin hozzáadásával készítettem. Levendula illatát 100%-os illóolaj biztosítja. Bőrbarát, enyhén savas PH-ját tejsavval állítottam be, így intim mosakodógélként, ill. samponként is alkalmazható, ezért utazás esetén is praktikus, gazdaságos lehet. A terméket natúrkozmetikumokban engedélyezett tartósítószerrel ( Rokonsal ) tartósítottam.

Levendulás tusfürdő jellemzői

kézműves termék, készítette: Florella67

technika

színek

termékkód
2590628

feltöltve
2019. október 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levendulás tusfürdő szállítása

Szállítási költség: a termékeket ajánlott küldeményként postán küldöm. Díja a csomag tömegétől függően az érvényes postai díjszabás szerint változik. A pontos költséget, amely a termék árát és a szállítási költséget tartalmazza, a vásárlást visszaigazoló levélben adom meg. A csomagot az összeg számlámra érkezése után küldöm el.
Személyes átvétel előzetes egyeztetés után Győrben lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó levél 625 Ft 860 Ft
Foxpost automata 699 Ft 699 Ft

Levendulás tusfürdő alkotója: Florella67

Florella67

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: