Fekete-barna Tulipános Tatár Oldal Tegez

Alj: csepp alakú 10,5x6,5cm, 2cm vastag Teteje "átmérő": 16*5cm Magassága: 53cm Befogadóképesség: 15-20 vessző A tegezt 3mm vastag nö...

kézműves termék, készítette: MogorLeather
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, fa, fémcsat, fémszegecs, kárpitszeg
technika: bőrművesség, famegmunkálás

Fekete-barna Tulipános Tatár Oldal Tegez

Fekete-barna Tulipános Tatár Oldal Tegez leírása

Alj: csepp alakú 10,5x6,5cm, 2cm vastag
Teteje "átmérő": 16*5cm
Magassága: 53cm
Befogadóképesség: 15-20 vessző

A tegezt 3mm vastag növényi cserzett hordófestéses szarvasmarha bőrből készítem. Az összefűzéséhez használt bőrszálakat is magam szabom és vékonyítom. Felfüggesztés: kétpontos, mindkét szíj állítható. Csak oldaltegez, mindkét oldalra felköthető.
Motívumaik mind a Turáni magyar ornamentikából táplálkoznak, poncolt technikával készítem őket.
A belmérete a felfüggesztés pontos beállítása mellett bármely vesszőhossz, valamint típus befogadására alkalmas. A fa alj lehetővé teszi a történelmi és vadász vesszők tárolását. A vesszőfogó zsinór lóra szálláskor a vesszők kihullását akadályozza meg. Amennyiben más szín-összeállításban
szeretnéd a tegzed avagy más motívummal képzelted el, de tetszik a forma, kérlek írj!
Ajánlom: hagyományőrzőknek, szerepjátékosoknak, s mindenkinek ki szereti az íjászatot. S ha kérdés merül fel, ne habozz írj bátran.

Fekete-barna Tulipános Tatár Oldal Tegez jellemzői

kézműves termék, készítette: MogorLeather
anyag/összetevő

színek

termékkód
3255908

feltöltve
2019. október 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fekete-barna Tulipános Tatár Oldal Tegez szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft
Postán maradó 1 400 Ft 1 400 Ft

Fekete-barna Tulipános Tatár Oldal Tegez alkotója: MogorLeather

MogorLeather
Tóth Rajmund vagyok, gyerkőcként Hun legendákon nőttem fel. Elvarázsolt az a fajta világlátás, természetközelség, állatokkal való bánásmód, íjászat és a saját kezünk által való alkotás. S már ezek a gondolatok a feledés homályába vesztek, egészen addig míg közelebbi kapcsolatba nem kerültem a kézművességgel és azon belül is a bőrmívességgel, de csak 2003-ban sikerült behatóbban megismerkedni eme gyönyörű mesterség rejtelmeivel. Még ezután is az utam kerestem, de az egyik vásár alkalmával hallottam beszélni Varga Sándort (csallóközi lovasíjász) az íjról. S akkor éreztem, kinyílt ama ösvény ami eddig rejtve volt előttem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: