Cseresznyemintás textilből készült gyermekkötény a kis konyhai kisegitőknek vagy játékhoz. Zseb és kötők piros anyagból készültek, fehé...

kézműves termék, készítette: bogyika17
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: textil, csipke
technika: varrás

Cseresznyés gyermekkötény

Cseresznyés gyermekkötény leírása

Cseresznyemintás textilből készült gyermekkötény a kis konyhai kisegitőknek vagy játékhoz. Zseb és kötők piros anyagból készültek, fehér csipke díszíti. Hátoldala fehér pamutvászon. Mérete 50 x 50 cm

Cseresznyés gyermekkötény jellemzői

kézműves termék, készítette: bogyika17
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3163594

feltöltve
2019. október 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cseresznyés gyermekkötény szállítása

Személyes átvétel Dombóváron lehetséges, Budapesten változó időben, kb havonta átvehető lányomnál és fiamnál Szegeden. De ezt személyes megbeszéléssel lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 700 Ft 1 500 Ft

Cseresznyés gyermekkötény alkotója: bogyika17

bogyika17
Nyugdíjas óvónéni vagyok. Óvónői munkám során is rengeteg textilből készített eszközzel foglalkoztam és díszítettem az óvodát.Sok-sok filcből készített játékot ajándékoztam óvodásaimnak. Nyugdíjasként szívesen varrogatok szép kertemben ülve és "műhelyemben" a varrógépen.Szívesen tanulok még ma is technikákat,örömmel fogadom a jó ötleteket.Óvónői szívemet, gyermekszeretetemet tükrözik munkáim : a játékok, dísztárgyak, dekorációk és ajándékok. Szép textíliák és a színes filcek a kedvenc alapanyagaim, foltvarrással, kézi applikációval, hímzéssel díszítve. Igyekszem igényesen dolgozni, hogy örömet szerezhessek minden érdeklődőnek, vásárlónak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: