Sötétbarna koptatott bőr hatású- és pezsgőszínű metálos/fényes textilbőrből készült táska, gépi hímzéssel az elején. Hevevederét átfűzv...

kézműves termék, készítette: ReaBagReaDolls
anyaga: textilbőr, pamutvászon, fémkellék, heveder
technika: varrás

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Koptatott bőr hatású textilbőr táska gépi hímzéssel

Sötétbarna koptatott bőr hatású- és pezsgőszínű metálos/fényes textilbőrből kész...

Ára: 8 600.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

3:1 táska gépi hímzéssel

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Koptatott bőr hatású textilbőr táska gépi hímzéssel

Sötétbarna koptatott bőr hatású- és pezsgőszínű metálos/fényes textilbőrből kész...

Ára: 8 600.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

3:1 táska gépi hímzéssel leírása

Sötétbarna koptatott bőr hatású- és pezsgőszínű metálos/fényes textilbőrből készült táska, gépi hímzéssel az elején. Hevevederét átfűzve háton is hordható.
A táska hátulján van egy cipzáros zseb, pamutvászon bélésén pedig szintén egy cipzáros zseb és egy kettéosztott nyitott zseb.
Mérete 25 cm széles kiterítve x 25 cm magas.

Kérhető nagyobb méretben is (33,5 cm széles kiterítve x 35 cm magas).

3:1 táska gépi hímzéssel jellemzői

kézműves termék, készítette: ReaBagReaDolls

technika

színek

termékkód
3553969

feltöltve
2019. október 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3:1 táska gépi hímzéssel szállítása

A feltüntetett szállítási díjak csak tájékoztató jellegűek, a pontos díjakról üzenetben lehet érdeklődni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 505 Ft 1 505 Ft
Foxpost automatába előre utalással 800 Ft 800 Ft
Postai posta pont előre utalással 1 320 Ft 1 320 Ft
PostaPont előre utalással 1 320 Ft 1 320 Ft

3:1 táska gépi hímzéssel alkotója: ReaBagReaDolls

ReaBagReaDolls
Üdvözöllek oldalamon! Csépány Krisztina vagyok, két kislány anyukája. Családommal Gyöngyösön élünk, egy mátraaljai szép kis városban. Az alkotás iránti vágy mindig is meg volt bennem, s mint sokan mások, én is első kislányom születése után kezdtem újra jobban belemerülni a varrásba. A táska varrással kb. 4 éve találkoztam, s azóta is lelkesen készítem őket. Időközben elsajátítottam a Waldorf babák készítését is, s őket is nagy örömmel készítem. A táskák textilbőrből, ill. textilbőr és javarészt amerikai designer pamutvászonból készülnek. A Waldorf babákat speciális anyagokból, gyapjúval tömve, gyapjú fonal hajjal készítem, arcuk végső kialakítása tűnemezeléssel történik, ami szép arcocskát ad nekik. Nagyon szerencsésnek mondhatom magam, hogy rátaláltam arra, amit igazán örömmel csinálok, hogy a hobbym egyben a munkám lehet. Minden egyes táskát és Waldorf babát kíváló minőségű anyagokból készítem, kezeim közül csak minőségi termékek kerülnek ki. Remélem Nektek is olyan örömötök telik majd bennük, mint amilyen örömmel én készítem őket! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: