Cappuccino barna,arany,ekrü színű ,nagyobb méretű,teljesen kézzel készített selyemvirágból készült csokor .Igény szerint lehet csak gyö...

kézműves termék, készítette: dreschereva
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: selyem, gyöngy, csipke, bross
technika: virágkötés

Termék ára: 8 900.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Örökcsokor

Termék ára: 8 900.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Örökcsokor leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Cappuccino barna,arany,ekrü színű ,nagyobb méretű,teljesen kézzel készített selyemvirágból készült csokor .Igény szerint lehet csak gyönggyel vagy brossal díszíteni.

Örökcsokor jellemzői

kézműves termék, készítette: dreschereva
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3554024

feltöltve
2019. október 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Örökcsokor szállítása

A selyemvirágcsokrot buborék fóliába csomagolva postázom,hogy ne sérüljön.Garanciát vállalok érte./nem volt rá példa hogy megsérült volna/

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft

Örökcsokor alkotója: dreschereva

dreschereva
Nagyon régóta készültem,hogy megtanuljam a selyemvirágcsokor készítést.Szerelmese voltam ezeknek a gyönyörű maradandó örök csokroknak.Ahogy időm engedte innen -onnan ellestem,elsajátítottam a technikát.Próbálok mindig újat tanulni. Hobbimmá vált,így nagyon szívesen készítem.Mire elkészül egy alkotás,nehezen válok meg tőle.Gondolom minden kézműves így van ezzel!A rózsák szirmonként ,selyemszalagból készülnek,ragasztással esetleg varrással.Időigényes készíteni,de esti időtöltésnek kiváló egy kis jó filmnézés mellett is.Imádom!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: