25 cm-es koszorúalapot szalaggal bevontam, ez alkotja a kopogtató alapját. Gömböket, selyemvirágot, száraz terméseket használtam a dísz...

kézműves termék, készítette: DecorAngel
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: koszorúalap, szalag, gömbök, száraz termések, selyemvirág, fa rénszarvas, őz
technika: virágkötés

Őzikés ajtókopogtató

Őzikés ajtókopogtató leírása

25 cm-es koszorúalapot szalaggal bevontam, ez alkotja a kopogtató alapját. Gömböket, selyemvirágot, száraz terméseket használtam a díszítéséhez. Fő motívuma a csillogó őz.

Őzikés ajtókopogtató jellemzői

kézműves termék, készítette: DecorAngel

technika

termékkód
3596289

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Őzikés ajtókopogtató szállítása

Postai szállítás az aktuális díjak alapján történik.
Személyes átvételre is van lehetőség előzetes egyeztetés alapján Győr környékén.
Utánvétes fizetés esetén 350 Ft hozzáadódik a kiválasztott szállítási mód díjához.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft

Őzikés ajtókopogtató alkotója: DecorAngel

DecorAngel
Biológia- környezettan szakos tanárként végeztem, de mindig is kreatív embernek tartottam magam, a diplomamunkámat is geobotanikus virágkötészetből írtam. Később a vadvirágokat selyemvirágokra cseréltem. Ajtókopogtatókat és virágboxokat készítek belőlük. Szeretek alkotni. Szeretem az alkotás közbeni harmóniát, ahogy kialakulnak a részletek, egymáshoz fűződnek a színek, formák, textúrák. Az elképzelés vezérel, de maga a végső állapot, összhatás csak az alkotás közben alakul ki. Ami nagyon fontos, hogy mindig örömöm lelem benne, megnyugtat és egyben feltölt a munkavégzés.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: