Karácsonyi üdvözlőlap - natúrpapír

Nyitható, belső oldalai üresek. Natúr papírból készítettem. Rendelésre többet is készítek. Fontos! Mindegyik egyedi darab így nem lesz...

kézműves termék, készítette: BlackCatArt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: natúrpapír, tinta
technika: papírművészet

Karácsonyi üdvözlőlap - natúrpapír

Karácsonyi üdvözlőlap - natúrpapír leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Nyitható, belső oldalai üresek. Natúr papírból készítettem.

Rendelésre többet is készítek. Fontos! Mindegyik egyedi darab így nem lesznek tökéletesen egyformák! A papírméret ugyanaz lesz mindegyiknél.

Az üdvözlőlap mérete: 10.5 X 15 cm

Minél több darabot rendelsz, annál több idő elkészíteni az üdvözlőlapokat, így akár több nap is lehet.

A tobozok, csak dekorációként vannak a képen, természetesen nem tartoznak a termékhez :)

Személyesen Budapesten lehet átvenni, ebben az esetben csak a megvásárolt termék árát kell kifizetni. Személyes átvételnél készpénzzel és előre utalással tudod kifizetni.
Szállításra is van lehetőség, futárszolgálattal tudom elküldeni. Ebben az esetben csak előre utalással lehet fizetni.

Ha bármi kérdésed van, írj nekem!

Karácsonyi üdvözlőlap - natúrpapír jellemzői

kézműves termék, készítette: BlackCatArt
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3555157

feltöltve
2019. október 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi üdvözlőlap - natúrpapír szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Karácsonyi üdvözlőlap - natúrpapír alkotója: BlackCatArt

BlackCatArt
Üdvözöllek kedves látogató!

Gyermekkorom óta szenvedélyem az alkotás. Mindez a rajzolással és apró ajándéktárgyak készítésével kezdődött. Sokféle technikát kipróbáltam már. Ékszereket készítek, festek, rajzolok, többféle ajándéktárgyat készítek, dekupázsolok.
Boltomban ékszereket, üdvözlő lapokat, könyvjelzőket, festményeket, levendulás zsákokat, dísz-és ajándéktárgyakat fogsz találni. Folyamatosan készítem és töltöm fel a termékeimet, így érdemes időről időre átböngészni az aktuális kínálatomat.
Igyekszem minél többféle színű, formájú és stílusú terméket megalkotni, hogy minél több ember találjon kedvére valót vagy olyat, ami jó ajándéknak.

Ha az eladott termékek között tetszik meg valami, írj nekem, mert lehet, hogy be tudok szerezni hozzá alapanyagot és elkészíthetem neked!

Ha van valamilyen ötleted, amiről úgy gondolod, meg tudnám valósítani, kérlek, keress meg belső üzenetben!

Örülök, hogy benéztél hozzám! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: