Magyarországi gyűjtésből származó jáspis medál,a világosabb foltok kalcedonok,ezüst akasztóval.Saját gyűjtés,saját csiszolás.A jáspis m...

kézműves termék, készítette: VicArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: , ezüst
technika: ékszerkészítés, szobrászat

Jáspis kalcedonnal medál

Jáspis kalcedonnal medál leírása

Magyarországi gyűjtésből származó jáspis medál,a világosabb foltok kalcedonok,ezüst akasztóval.Saját gyűjtés,saját csiszolás.A jáspis medálok közül a legszebb,szerintem.
Bőrrel vagy ezüst színű lánccal tudom adni.
A jáspis kő hatása: védő,stresszoldó,auratisztító,régen a harcosok kardjának markolatába foglalták,hogy megvédje őket a harcban.
Vörös jáspis csökkenti a türelmetlenséget,önzetlenségre tanít,élénkíti a vérkeringést,erősíti az életösztönt,stabilitást ad viselőjének.
Bőrhöz érinkezve viseljük.
Kb 3x2.5cm.

Jáspis kalcedonnal medál jellemzői

kézműves termék, készítette: VicArt
anyag/összetevő

színek

termékkód
3075202

feltöltve
2019. október 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Jáspis kalcedonnal medál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Jáspis kalcedonnal medál alkotója: VicArt

VicArt
Kedves érdeklődők!
Egyéni vállalkozóként vagyok fent,számlát adok a termékekről.
Mindennel foglallkozom,ami érdekel,és eléggé kicsapongó az érdeklődésem.Kővel,fával,kerámiával,vászonnal,ezüst vagy egyéb fémmel,teljesen mindegy,csinálok valamit,és ha tetszik feltöltöm.Van főfoglalkozásom,de mivel vállalkozó lettem,így szabadidőm is van alkotásra,szóval leginkább saját elképzeléseket valósítok meg.Bocsi.
Persze ha van valakinek kérése,megpróbálom megoldani.
A medálokat többnyire saját gyűjtésből készítem, magam csiszolom és polírozom. Ezért annyi az ár, amennyi. A fából, egyéb más anyagból készült termékeket szintén a nulláról készítem.

Mostantól bankkártyával is fizethetnek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: