A képen látható mézeskalácsok tökéletes ünnepi kiegészítői lehetnek egy-egy karácsonyi ajándéknak, de önmagukban is szívmelengető kis c...

kézműves termék, készítette: Muveszmami
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: liszt, cukor, méz, diófélék és más magok, vaj, tojás
technika: mézeskalácssütés

Karácsonyi mézeskalácsok

Karácsonyi mézeskalácsok leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A képen látható mézeskalácsok tökéletes ünnepi kiegészítői lehetnek egy-egy karácsonyi ajándéknak, de önmagukban is szívmelengető kis csomag készíthető belőlük.
Ez a szett két nagyobb és három kisebb körre, virágra emlékeztető formát tartalmaz.

Karácsonyi mézeskalácsok jellemzői

kézműves termék, készítette: Muveszmami

színek

termékkód
3555978

feltöltve
2019. október 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi mézeskalácsok szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 400 Ft 1 400 Ft

Karácsonyi mézeskalácsok alkotója: Muveszmami

Muveszmami
A nevem talán megtévesztő, de két csodálatos legényke anyukája-és nem nagymamája-vagyok.
Sokat gondolkodtam, hogy mi lenne találó név a boltom számára, de nem tudtam leszűkíteni, hogy mi is az a terület, amiben a legtöbbet dolgozom. Egy olyan nevet szerettem volna, ami egyrészt kifejezi anyai státuszomat, másrészt benne van az alkotás öröme.
Valahogy mindig olyan feladatokkal találom magam szemben, ami így, vagy úgy, de gyerekekkel kapcsolatosak. Tulajdonképpen mindegy, hogy vésés, festés, rajzolás vagy varrás, a lényeg az, hogy az, ami a fejemben van, az megelevenedjen.
A legújabb terület, ahol kipróbálom magam, az a varrás. Elvarázsolnak, és megihletnek a szép anyagok. Persze az is előfordul, hogy megálmodok valamit, és ahhoz keresem a tökéletes anyagokat.
Talán amire a legbüszkébb vagyok, az a kisfiam óvodája.Itt már a tervezéstől kezdve jelen voltam, és a kivitelezésnél is volt alkalmam otthagyni a kezem nyomát.
Készítettem falfestményeket, martam és festettem bútorajtókat, fürdőszobai fogasokat, pohártartókat.
Ha esetleg keresel valakit, aki a mesédhez illusztrációkat készítene, vedd fel velem a kapcsolatot, mert szívesen vállalom mesekönyvek illusztrálását is.
Élvezem, amikor egy szoba otthonosabbá válik egy-egy megvalósult ötletem nyomán. Készítek falvédőket vagy más kiegészítőket textilből.
Ha úgy gondolod, hogy tudnék Neked segíteni, hogy a Ti otthonotok még otthonosabbá váljon, keress bátran! :)
Addig is: kellemes nézelődést kívánok!
Művészmami

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: