Kedven receptjeid méltó helyre kerülnek, de ajándéknak is praktikus. Minőségi pamutvászon anyagot használtam ehhez a füzetborítóhoz, am...

kézműves termék, készítette: klara55
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamutvászon, vetex
technika: varrás

Kávészünet - receptes füzet

Kávészünet - receptes füzet leírása

Kedven receptjeid méltó helyre kerülnek, de ajándéknak is praktikus. Minőségi pamutvászon anyagot használtam ehhez a füzetborítóhoz, amin kávéscsészék, kávészemek vannak. A borító 3 rétegű, a receptek feliratot applikáltam, kiskanállal díszítettem. A/5-s, kemény fedeles füzetre illik. Vonalas és kockás füzetből tudsz választani, de kérheted csak a borítót, az ára akkor 1400 Ft.
Mérete: 21 cm magas, 32 cm a kerülete

Kávészünet - receptes füzet jellemzői

kézműves termék, készítette: klara55
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3557712

feltöltve
2019. október 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kávészünet - receptes füzet szállítása

Garanciát vállalok, hogy amint átutalásra kerül a pénz, 2 napon belül ajánlottan postázom a választott terméket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 840 Ft 1 350 Ft

Kávészünet - receptes füzet alkotója: klara55

klara55
Nyugdíjas könyvelő vagyok, aki már hat éve foglalkozik foltvarrással. A helyi foltvarró kör tagja vagyok, már az első alkalommal magával ragadott ez a technika. Azóta szívvel-lélekkel készítem a szebbnél szebb táskákat, faliképeket, tolltartókat. Az elmúlt évek során sokak számára örömet szereztem a foltvarrásos ajándékaimmal, de visszatérő vásárlóim is vannak. Munkáimmal több kiállításon is szerepeltem. Rendszeresen járok foltvarró napokra, tudásomat folyamatosan gyarapítom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek