Hagyományos szövőszéken, pamut cordonett felvetésben szőtt, puha tapintású, vastag szőnyeg. Szine: türkiz, ezüst, zöldeskék Mérete: 60...

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut, kevert szál
technika: szövés

Rongyszőnyeg 60x228

Rongyszőnyeg 60x228 leírása

Hagyományos szövőszéken, pamut cordonett felvetésben szőtt, puha tapintású, vastag szőnyeg.
Szine: türkiz, ezüst, zöldeskék
Mérete: 60cm x 228cm
Súlya: 2,4 kg
Tisztitása: Mosógépben, kímélő mosással 40C fokon, normál mosószerrel mosható

Rongyszőnyeg 60x228 jellemzői

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3558046

feltöltve
2019. október 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rongyszőnyeg 60x228 szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost elöre fizetéssel automatába 1 199 Ft 1 199 Ft
Foxpost előre fizetéssel házhozszállításssal 1 999 Ft 1 999 Ft

Rongyszőnyeg 60x228 alkotója: Kezzelszott

Kezzelszott
Nánási Évi vagyok, Debrecenben élek. Jónéhány éve már, hogy hobbi szinten kéziszövéssel foglalkozok. Eddig rongyszőnyegeket készitettem. Itt magára a technikára gondolok, nem a hagyományos értelemben vett rongyszőnyekre. Ezek alapanyagai gyapjú, pamut, len, kevert szálas anyagok. Leginkább a természetes anyagokkal szeretek dolgozni. Két évig tanultam a Nádudvari Népi Kézműves Iskolában, ahol a takács mesterség alapjait sajátíthattam el. A jövőben ezt a tudásomat szeretném hasznositani, az igy készült termékeket a Meskán közzétenni. Pl kendők, babahordozókendők, méteráru. De természetesen a más anyagokból, a szövés más eszközeivel készült darabokat is, pl. a szőnyegek, telefontokok, laptoptartók és bármi amire ihletet kapok. Remélem elnyerik tetszéseteket az általam szivvel lélekkel szőtt, számomra kedves tárgyak és örömet tudok velük okozni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: