Népi szabásmintával készült blúz, nyaka csipkével díszítve és szalaggal összehúzva (szalag színe választható) Ujja végén csipkével is ...

kézműves termék, készítette: juliannar
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamutvászon, csipke, farkasfog
technika: varrás

Lányka/Női kékfestő blúz

Lányka/Női kékfestő blúz leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Népi szabásmintával készült blúz, nyaka csipkével díszítve és szalaggal összehúzva (szalag színe választható)

Ujja végén csipkével is kérhető. A blúz eleje farkasfoggal mintázva.

A feltüntetett ár a gyerek méretre vonatkozik. A felnőtt méret 5500 Ft.

Mivel minden darab egyedi, és külön megrendelésre készül, ezért kérlek a varráshoz szükséges adatokat belső üzenetben írd meg!

Rendelhető hozzá szoknya, alsószoknya, kötény.

Lányka/Női kékfestő blúz jellemzői

kézműves termék, készítette: juliannar
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3167694

feltöltve
2019. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lányka/Női kékfestő blúz szállítása

Személyesen Zalaegerszegen vehető át a termék.
Kérésre postázom is a postai díjszabás szerint!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 690 Ft 1 790 Ft

Lányka/Női kékfestő blúz alkotója: juliannar

juliannar
Óvónőként végeztem, jelenleg gyesen vagyok otthon a 3 gyerekemmel. Gyerekeim igényei alapján készítem a játékokat. A nagyfiam 2 hónapos volt, amikor először felfigyelt egy hímzett terítőre a kanapén, és le sem akarta róla venni a szemét, úgy rabul ejtette, csak mosolygott rá, meg gügyögött. Azóta még fontosabbnak tartom, hogy olyan dolgok vegyék őket körül, amiket szívesen néznek, és fejlesztik szépérzéküket is! Erre a legjobb módszer szerintem a magyar népi mintakincs széles választéka.

A népi varrással kapcsolatos ismereteimet édesanyámtól tanultam, amit a Magyar Hagyomány Műhelyében gyarapítottam, és még mai is gyarapítok.

A kézműveskedés mellett gyógynövényeket gyűjtök és termesztek, amiket nagyszüleim útmutatása és a hagyományos magyar népi orvoslás módszerei alapján használok.

Termékeimet saját kezemmel készítem, személyre szabottan, saját időmet, energiámat felhasználva szívvel-lélekkel leendő használójának, viselőjének, vagy megízlelőjének. Feltöltéseimmel nem a nyerészkedés a célom, hanem a magyar hagyomány elsajátítása, jobbá tétele, és átörökítése.

Munkáim forrása, szellemi életre hívója nem én vagyok, hanem a MAGYAR NÉP. Ezért nincs jogom, sem erkölcsi alapom, hogy bárkinek megtiltsam, hogy lemásolja, újraalkossa, vagy továbbfejlessze ezeket. Aki így tesz örömteli és becsülendő dolgot cselekszik, mert nem szakítja meg a láncot, hogy hasznot húzzon belőle, hanem abba bekapcsolódva élteti őseink hagyományát.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: