Ez a szappan azért született, hogy gyönyörű hajunk legyen, csupa-csupa természetes összetevő segítségével. Mivel érjük el mindezt? Ri...

kézműves termék, készítette: vicusicus
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: oliva olaj, ricinus olaj, kókuszolaj, kakaóvaj, sheavaj, argánolaj, illóolajok, naoh, deszt.víz
technika: szappankészítés

Hajmosó szappan - ricinusolajjal

Hajmosó szappan - ricinusolajjal leírása

Ez a szappan azért született, hogy gyönyörű hajunk legyen, csupa-csupa természetes összetevő segítségével.
Mivel érjük el mindezt?

Ricinusolaj: a haj finom tapintású és puha lesz tőle. Nagyon jól tisztít, eltávolítja a piszkot és a baktériumokat is a fejbőrről, úgy, hogy közben nem szárítja azt. Antibakteriális hatása miatt korpásodás ellen is kiváló. Megszünteti a fejbőr fertőzéseit, így a haj kevésbé töredezik. Lágyít, hidratál, nedvesítő hatása miatt stimulálja a haj növekedését. Gondoskodik arról, hogy megszűnjön a hajhullás.

Kókuszolaj: hidratál, ápolja a töredezett hajvégeket, extra csillogást biztosít a hajnak. Ez adja meg a szappan habzását.

Olívaolaj: kíméletesen ápol és hidratál.

A kakaóvaj és sheavaj: lassan szívódik fel, ezért hosszan tartó hidratáltságot eredményez, nem beszélve a napvédő hatásról. A kakaóvaj faktorszáma 5-7.

Mindezt a sok finomságot megkoronázza egy kis argánolaj: magas hidratáló hatásának köszönhetően táplálja a töredezett hajat és enyhíti a száraz, viszkető fejbőrt

Geránium, ylang-ylang, levendula és szantálfa illatok teszik élvezetessé a hajmosást! Persze ha máshová is kerül belőle, annak a bőr örülni fog. :-)

Hogyan használd?
Dörgöld be a bevizetett hajadat, habosítsd fel, majd a megszokott módon mosd meg. /Most próbáltam ki, és az én félhosszú hajamat elég volt kétszer bedörzsölni. Nagyon jól habzik, úgyhogy mindenhol kifejti hatását./
Hajmosás után alaposan, többször is öblítsd le, hogy az esetleges szappandarabkák eltűnjenek a hajból (ha ott maradnak, zsíros, rossz tapintású lehet a hajad) Eredményes az almaecetes, v. ecetes vízben való áztatás, amit lavórban tehetünk meg kb. 1 percig. Ha a folyékony samponhoz ajánlottam az ecetes öblítést, most sokszorosan ajánlom.
Egy szappan hossztól és szennyezettségtől függően 10-15 mosásra elegendő.
Súlyuk: 10-15 dkg.
Jelenleg virág és muffin alakban kapható.
A muffin ára 500 Ft,
a virág alakúé 600 Ft. (ez jóval nagyobb)

Hajmosó szappan - ricinusolajjal jellemzői

kézműves termék, készítette: vicusicus

színek

termékkód
2533197

feltöltve
2019. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hajmosó szappan - ricinusolajjal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 950 Ft

Hajmosó szappan - ricinusolajjal alkotója: vicusicus

vicusicus
Kb. 5 éve a lányomnak köszönhetően megismerkedtem a boltokban kapható kozmetikai cikkek egészségre káros alkotóelemeivel és azok hatásával. Nem lettem boldog tőle! Azóta hátat fordítottam ezeknek a termékeknek, és elkezdtem foglalkozni a saját készítésű kozmetikumokkal, szappanokkal, különböző krémekkel, testápolóval, szinte bármivel, ami kozmetikum. Nem ment ilyen könnyen, mint ahogy most leírtam, sok-sok olvasás, tanulás, beszerzés előzte meg az első próbálkozásaimat. Szeretném a boltomat folyamatosan bővíteni, remélem kereslet is lesz.
Szeretném, ha minél többen lennénk, akik a természetes anyagok felé fordulnánk!
Időkihasználásként és /mert szeretem/ kötök-horgolok is. :-)

A csomagolási díj csak irányadó, természetesen a mindenkori legkedvezőbb díj érvényes.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám! :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: