Családi ünnepek - öröknaptár - nefelejcs virágokkal

Szabad kézzel festett családi ünnepek öröknaptár. Egyedi mintával díszített családi születésnapok, névnapok kalendárium, kézzel feste...

kézműves termék, készítette: Bortschy
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fa, akril festék, drót
technika: festészet, festett tárgyak

Termék ára: 5 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Családi ünnepek - öröknaptár - nefelejcs virágokkal

Termék ára: 5 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Családi ünnepek - öröknaptár - nefelejcs virágokkal leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Szabad kézzel festett családi ünnepek öröknaptár.

Egyedi mintával díszített családi születésnapok, névnapok kalendárium, kézzel festett mintával, 20 db bilétával, akasztókkal.

A préselt fa lemezre akril festékkel festem a képet, valamint a biléták alap színét is, ami illeszkedik a tábla fő színeihez. 10-10 db bilétát küldök a táblához, így a szülinapok és névnapok külön feljegyezhetők.
A biléták csak alap színnel vannak festve, a nevek és a dátumok festése külön díjazású.

Kérésre további biléta rendelhető alap színnel, vagy alap színnel és névvel ellátva. Ezek ára a kiegészítő információknál található

A fénykép egy korábbi munkámról készült

FONTOS INFORMÁCIÓ!
KARÁCSONYRA RENDELÉST MÁR NEM TUDOK TELJESÍTENI!

Családi ünnepek - öröknaptár - nefelejcs virágokkal jellemzői

kézműves termék, készítette: Bortschy
anyag/összetevő

színek

termékkód
2948248

feltöltve
2019. november 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Családi ünnepek - öröknaptár - nefelejcs virágokkal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 310 Ft 1 640 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 760 Ft 1 990 Ft

Családi ünnepek - öröknaptár - nefelejcs virágokkal alkotója: Bortschy

Üdvözöllek,

Bortschy vagyok, amatőr, de annál lelkesebb festő.
Nagyon hálás vagyok, hogy az Úr ilyen tehetséget adott nekem. Nagyon közel érzem magamhoz a természetet, az állatokat, szívesen fényképezek, festek, rajzolok, de más művészeti technikákba is gyakran belekóstolok.

A festés, rajzolás már gyerekkorom óta foglalkoztat, tanfolyamra, különórára soha nem jártam, autodidakta módon tanultam, amit tudok, és persze a saját tapasztalataimból is merítek.

Az, hogy épp milyen technikát választok, ceruza, kréta, vízfesték, akril, vagy olaj - ez első sorban a kedvem függvénye, bármelyikkel szívesen dolgozom.

Régóta készítek képeket másoknak, ajándékba, vagy eladásra, és a továbbiakat illetően szeretném, ha művészet egyre nagyobb teret foglalna el az életemben.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: