Hasonlóan az eddigi szoknyákhoz ez is nyolc részből szabott fölül.A térd alatt keresztben csíkos,szép színárnyalatok játéka más jellege...

kézműves termék, készítette: Kriszti1957
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamut vászon
technika: varrás

Hosszú, keresztben csíkos szoknya

Hosszú, keresztben csíkos szoknya leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Hasonlóan az eddigi szoknyákhoz ez is nyolc részből szabott fölül.A térd alatt keresztben csíkos,szép színárnyalatok játéka más jelleget adnak.Az anyagokat házilag festem, nem engedik a színüket.
Bármilyen méretben,színben el tudom készíteni.

Hosszú, keresztben csíkos szoknya jellemzői

kézműves termék, készítette: Kriszti1957
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3039605

feltöltve
2019. november 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hosszú, keresztben csíkos szoknya szállítása

Minden megrendelést a lehető legnagyobb gonddal készítek és postázok. Pomázon dolgozom,megbeszélés után szívesen látlak, de Budapesten lehetőség van személyes átvételre a metró állomások környékén.Azt szeretném, ha elégedett lennél a munkámmal.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft

Hosszú, keresztben csíkos szoknya alkotója: Kriszti1957

Kriszti1957
Szeretettel köszöntelek !

Renner Krisztinának,hívnak és azért vagyok itt,hogy egymásra találjunk.

Kicsi korom óta érdekel az öltözködés,a divat kevésbé. Mesélik, hogy három évesen azért nem vettem fel egy szürke ballon kabátot,mert szerintem minden kislány olyat hordott.

Azóta hú de sok év eltelt, de ma sem akarok másokra hasonlítani. Szerencsés vagyok,hogy az a munkám,amit a legjobban szeretek.
Azoknak tervezek,akik nem akarják évente lecserélni a ruhatárukat, inkább csak bővítik.

A textileket magam festem,nekem olyan a mosógép,mint festőnek az ecset.
Egy ideje egyedül dolgozom,ami egyrészt nagy alkotói szabadság,másrészt nagyon vigyázni kell az időbeosztásra.
Van két kutyusom és négy cicám,akik a műhelybe nem jöhetnek be,pedig nagyon szeretnének.Legjobb kikapcsolódás,amikor őket fotózom.Sajnos a ruhák fotózása problémásabb,mert vagy nincs a közelben modell,vagy nincsenek jó fények. Ezért kérlek, ha tetszik valami,nézd meg a többi képet is,mert nem tudom mindegyik termékemet emberen bemutatni.
Ha tetszik a boltom, de nincs benne olyan,amit szeretnél,írj bátran! Több száz variáció született már szoknyából,kalapból,ami nem lett lefotózva. Igyekszem teljesíteni az egyéni kívánságokat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: