Légiesen könnyed, nőies, prémium minőségű fonalból horgolt kendő. A képek sajnos nem adják vissza az eredeti színeket, ezért is tettem...

kézműves termék, készítette: Izke13
anyaga: pamut, akril
technika: horgolás

Coral Ombre - horgolt kendő

Coral Ombre - horgolt kendő leírása

Légiesen könnyed, nőies, prémium minőségű fonalból horgolt kendő. A képek sajnos nem adják vissza az eredeti színeket, ezért is tettem fel képet a fonalról is. Nagyon finom, ombres színátmenetek váltakoznak benne.
Magadnak, vagy ajándékba is kitűnő választás.

Anyaga 60% pamut, 40 % akril, puha, nagyon finom tapintású. 1000 m fonalból készült!

Mérete: 210/85/120 cm.

Személyes átvételt Vácott és Budapest belvárosában tudok biztosítani előre egyeztetettidőpontban, vagy ajánlott postázom.

Coral Ombre - horgolt kendő jellemzői

kézműves termék, készítette: Izke13
anyag/összetevő

technika

termékkód
3562936

feltöltve
2019. november 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Coral Ombre - horgolt kendő szállítása

Személyes átvételt Budapest belvárosában és Vácott tudok biztosítani előre egyeztetett időpontban, vagy ajánlott küldeményként postázom előre utalás után.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó ajánlott előre utalással 685 Ft 800 Ft

Coral Ombre - horgolt kendő alkotója: Izke13

Izke13
Szeretettel köszöntelek!
Közel 30 éve szívesen kötök, és jó pár éve a horgolás is rabulejtett. Szeretek alkotni, és jó érzés mikor látom, hogy szívesen és örömmel viselik azt, amit én készítettem.
Szerintem minden alkotásban benne van kicsit a készítő maga, azok a pozitív energiák amiket alkotás közben élt meg.
Remélem, hogy az általam készített dolgok legalább annyi örömet fognak okozni viselőjüknek mint nekem.
Természetesen minden termékem csak kézzel készült, egyedi darab.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: