Adventi koszorú és ajtódísz manóval - vintage

A Karácsonyra hangolódás legfontosabb dísze az adventi koszorú és azoknak az otthonoknak az ajtaján is megjelenik ilyenkor az ajtódísz,...

kézműves termék, készítette: Horgolandi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: koszorúalap, gyertya, drót, fonal, csengettyű, száraz termés, fa, zsákanyag
technika: kötés

Adventi koszorú és ajtódísz manóval - vintage

Adventi koszorú és ajtódísz manóval - vintage leírása

A Karácsonyra hangolódás legfontosabb dísze az adventi koszorú és azoknak az otthonoknak az ajtaján is megjelenik ilyenkor az ajtódísz, ahol az esztendő többi részében nincsen. Számomra ezeknek is fontos szereplője a karácsonyi manó.
A 20 és 25 cm átmérőjű szalma koszorúalapok ruháját és a manócskákat kézzel kötöttem. A sapkák végére vidáman csilingelő csengettyűt varrtam.
Jó minőségű paraffin gyertyák várják a vasárnapokat, ezúttal a klasszikus gyertyatű helyett saját fűrészelésű faszeletet használtam, a gyertyákat zsákanyagból vágott szalaggal díszítettem. S végül, száraz termések teszik harmonikussá a képet.
A koszorú manója mobil, ((tűvel van rögzítve, így levehető) tehát az ünnep elmúltával is velünk maradhat. A kopogtató manója az alaphpz van varrva.
Ünnepélyes, mégis natúr színvilágával bármelyik adventi otthon kedves dísze lehet.
Bár egy szettben képzelem el őket, természetesen lehetőség van külön-külön is megvásárolni, illetve más színben is szívesen elkészítem. Belsö üzenetben tudunk erről egyeztetni.

Adventi koszorú és ajtódísz manóval - vintage jellemzői

kézműves termék, készítette: Horgolandi

technika

színek

termékkód
3563068

feltöltve
2019. november 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Adventi koszorú és ajtódísz manóval - vintage szállítása

Termékeimet gondosan csomagolva, a számodra legkedvezőbb úton- módon juttatom el hozzád. Személyes átvételre Békéscsabán, vagy Békésen van lehetőség. Postai úton, illetve futárszolgálattal az aktuális díjszabás a meghatározó. Az itt feltüntetett tarifa tájékoztató jellegű.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Csomagautomatába előre fizetéssel 1 030 Ft 1 030 Ft

Adventi koszorú és ajtódísz manóval - vintage alkotója: Horgolandi

Horgolandi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek