A környezettudatosság jegyében ajánlom ezeket a praktikus hálós zsákokat! Teteje pamutvászonból készült, mindkét oldalon behúzható. Cic...

kézműves termék, készítette: Timiboltja
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamutvászon, cérna , zsinór , háló
technika: varrás

Timiboltja szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 12. 25-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Bevásárló hálós zsák

Timiboltja szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 12. 25-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Bevásárló hálós zsák leírása

A környezettudatosság jegyében ajánlom ezeket a praktikus hálós zsákokat! Teteje pamutvászonból készült, mindkét oldalon behúzható. Cicás, baglyos, rókás, bárányos és narancssárga pöttyös mintában. Az ár egy darabra vonatkozik. A4-es méretű, de bármilyen méretben el tudom készíteni. 30-40 fokon mosható kímélő programmal. Több darab is lehetséges egyfajta mintából, illetve a kínálat folyamatosan bővül. Nagy lyukú hálóval készítem. Bátran fordulj hozzám kérdéssel, kéréssel!

Bevásárló hálós zsák jellemzői

kézműves termék, készítette: Timiboltja

technika

termékkód
3437346

feltöltve
2019. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bevásárló hálós zsák szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 700 Ft

Bevásárló hálós zsák alkotója: Timiboltja

Timiboltja
Kedves Látogató!

Köszönöm, hogy körbenézel a boltomban.
Lázár Tímea vagyok, 44 éves.
Három éve kezdtem el varrogatni hobbi szinten a családom, és a barátok örömére. Egy álmom vált valóra azzal, hogy immáron már hivatalosan is megtehetem.
Főként kézzel varrok, ezáltal törekszem az egyediségre. Nagyon szeretem a barkács, illetve a gyapjúfilcet is. Minden alkotásom egy szerelem, egyfajta boldogsághormon ez nekem.
A postaköltség összege függ a termék súlyától, a méretétől, ezért megbeszélés tárgya, de igyekszem rugalmas lenni. Sok sok termék esetén sajnos már csak csomagként engedi el a posta, aminek a költsége 1500 Ft körül van. Automatába is kérhető a csomag, az kisebb költség.
Bármilyen kéréssel vagy kérdéssel fordulj hozzám bizalommal!
Remélem egyes darabok láttán felcsillanak a szemek és melegség tölti el a szíveket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek